Serhat Sağlam
iPhone 6s batarya değişimi nasıl yapılır
iPhone 6s batarya değişimi

iPhone 6s batarya değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

iPhone 6s batarya değişimi ücreti

iPhone 6s batarya değişimi fiyatı 120 TL‘dir. Alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak değişim yapılır.

iPhone 6s pil değişimi süresi servisimizde ortalama 45 dakikadır. Servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde batarya değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Orjinal 1725 mAh ürün kullanılır.
  2. Batarya şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  3. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  4. 6 ay batarya garanti kartı ile birlikte telefonunuz sizlere teslim edilir.

Garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone 6s batarya değişimi nasıl yapılır

iPhone 6s batarya onarımı periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan ve sigortalı olan teknik servis odamızda yapılır.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 7 batarya değişimi servisimizde nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim
GSM İletişim

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

iPhone 6s batarya sorunları

iPhone 6s akıllı telefon bataryalarında sıkça karşılaştığımız 2 sorun bulunmaktadır. Bunlardan ilki bataryanın kullanım ömrünün zamanla sona ermeye başlamasından dolayı şarjın çok kısa süre dayanmasıdır. İkincisi ise batarya şişmesi problemidir. Her ikisinde de çözüm yolu uzman bir teknisyen tarafından batarya değişimi yapılmasıdır.

iPhone 6s batarya (pil) değişimi hakkında aklınıza takılan sorular olursa eğer müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve APPLE teknisyenlerine danışılarak sorularınızın cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın