LG G3 Stylus ekran değişimi

LG G3 Stylus ekran değişimi fiyatı

LG G3 Stylus ekran değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Ekran onarımı alanında uzmanlaşmış ve aynı zamanda ileri derecede tecrübeye sahip LG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

LG G3 Stylus ekran değişimi süresi GSM İletişim’i ziyaret ettiğiniz taktirde ortalama 30 dakika iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ortalama 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran onarımında komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Değişim süreçlerinde telefona format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Ekran kalitesi ve görüntüsü (rengi ve benzeri) ilk alındığı haline geri döner.
  4. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran çözünürlüğü/parlaklığı yani ekran performansında kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Telefonu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Test aşamasında karşılaşacağınız herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Sizler tarafından onay verildiği taktirde ilk olarak kırılmaz cam koruyucu telefonunuza takılır. Teknik servisimizin hediyesidir.

LG G3 Stylus ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) teknik servis garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınızın olmasından dolayı, garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar herhangi bir ücret talep edilmeden LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

LG G3 Stylus ekran değişimi nasıl yapılır ?

LG G3 Stylus ekran değişimi gerekli tüm koşulların sağlandığı teknik servis odamızda yapılmaktadır. Servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 adet güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur. Sigortalıdır ve teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar.

Teknik servisimize LG ekran değişimi yapılıyor daha yakından incelemek isterseniz eğer GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Örnek olarak da hemen aşağıda bulunan LG G6 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

LG G3 Stylus parça değişimi 2018 fiyat listesi

GSM İletişim’de LG G3 Stylus ekran değişiminin yanı sıra diğer parçaların da değişimi LG teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıdaki tabloda yapılabilen parça değişimleri ve değişim ücretleri paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
LG G3 Stylus Ekran Değişimi250 TL
LG G3 Stylus Batarya Değişimi100 TL
LG G3 Stylus Arka Kapak Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Şarj Soketi Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Mikrofon Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Hoparlör Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Arka Kamera Değişimi100 TL
LG G3 Stylus Ön Kamera Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Arka Kamera Camı Değişimi50 TL
LG G3 Stylus Sim Yuvası Değişimi100 TL

LG G3 Stylus ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

Ekran kırılmaları garanti kapsamı dışında kalır çünkü telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir. Ancak telefon alınırken kaskosu yapıldı ise kasko sözleşmenizi inceleyerek kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

GSM iletişim Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Bu adrese gelirseniz eğer ekran değişimi süresi ortalama 30 dakikadır.

İstanbul’da yaşamıyor ya da bu adrese gelmeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde Huawei ses açma/kapama tuşu değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 / 05327724872

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

LG G3 Stylus ekran ve parça değişimi hakkında sormak istedikleriniz varsa eğer yorum alanından ya da GSM İletişim müşteri hizmetleri hattını arayarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

iPhone 7 şarjı çabuk bitmeye başladı

iPhone 7 şarjı çabuk bitiyor iPhone 7 şarjı çabuk bitiyor ise yaşanılan bu sorunun 2 sebebi bulunmaktadır. Batarya kullanım ömrünün...

Hiçbir nasıl yazılır

Hiçbir nasıl yazılır Doğru yazılışı hiçbir. Yanlış yazılımı ise hiç bir. Örnekleme ile bu kelimenin doğru yazılışı hakkında bilgi vereyim....

Samsung Galaxy Note 20 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 20 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 20 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi fiyatı Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim...

Batmanlı ile karşılaşan Niğdeli fıkrası

Bir gün Niğdeli bir yazılımcı Batmanlı bir şirket sahibi ile tanışır. Sohbet, muhabbet derken kim daha bilgilidir diye aralarında tartışmaya...

Gündüz külahlı gece silahlı

Gündüz külahlı gece silahlı deyimi etrafındaki tüm insanlara iyi görünüp, kimsenin farkında olmadan kötü işler yapanlar için kullanılmaktadır. Kısacası göründüğü...

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi fiyatı Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim...

OnePlus 5T ekran değişimi

OnePlus 5T ekran değişimi ücreti OnePlus 5T ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 450...