LG G3 Stylus ekran değişimi

LG G3 Stylus ekran değişimi fiyatı

LG G3 Stylus ekran değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Ekran onarımı alanında uzmanlaşmış ve aynı zamanda ileri derecede tecrübeye sahip LG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

LG G3 Stylus ekran değişimi süresi GSM İletişim’i ziyaret ettiğiniz taktirde ortalama 30 dakika iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ortalama 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran onarımında komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Değişim süreçlerinde telefona format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Ekran kalitesi ve görüntüsü (rengi ve benzeri) ilk alındığı haline geri döner.
  4. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran çözünürlüğü/parlaklığı yani ekran performansında kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Telefonu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Test aşamasında karşılaşacağınız herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Sizler tarafından onay verildiği taktirde ilk olarak kırılmaz cam koruyucu telefonunuza takılır. Teknik servisimizin hediyesidir.

LG G3 Stylus ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) teknik servis garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınızın olmasından dolayı, garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar herhangi bir ücret talep edilmeden LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

LG G3 Stylus ekran değişimi nasıl yapılır ?

LG G3 Stylus ekran değişimi gerekli tüm koşulların sağlandığı teknik servis odamızda yapılmaktadır. Servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 adet güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur. Sigortalıdır ve teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar.

Teknik servisimize LG ekran değişimi yapılıyor daha yakından incelemek isterseniz eğer GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Örnek olarak da hemen aşağıda bulunan LG G6 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

LG G3 Stylus parça değişimi 2018 fiyat listesi

GSM İletişim’de LG G3 Stylus ekran değişiminin yanı sıra diğer parçaların da değişimi LG teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıdaki tabloda yapılabilen parça değişimleri ve değişim ücretleri paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
LG G3 Stylus Ekran Değişimi250 TL
LG G3 Stylus Batarya Değişimi100 TL
LG G3 Stylus Arka Kapak Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Şarj Soketi Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Mikrofon Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Hoparlör Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Arka Kamera Değişimi100 TL
LG G3 Stylus Ön Kamera Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Arka Kamera Camı Değişimi50 TL
LG G3 Stylus Sim Yuvası Değişimi100 TL

LG G3 Stylus ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

Ekran kırılmaları garanti kapsamı dışında kalır çünkü telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir. Ancak telefon alınırken kaskosu yapıldı ise kasko sözleşmenizi inceleyerek kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

GSM iletişim Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Bu adrese gelirseniz eğer ekran değişimi süresi ortalama 30 dakikadır.

İstanbul’da yaşamıyor ya da bu adrese gelmeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde Huawei ses açma/kapama tuşu değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 / 05327724872

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

LG G3 Stylus ekran ve parça değişimi hakkında sormak istedikleriniz varsa eğer yorum alanından ya da GSM İletişim müşteri hizmetleri hattını arayarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...