LG G3 Stylus ekran değişimi

LG G3 Stylus ekran değişimi fiyatı

LG G3 Stylus ekran değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Ekran onarımı alanında uzmanlaşmış ve aynı zamanda ileri derecede tecrübeye sahip LG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

LG G3 Stylus ekran değişimi süresi GSM İletişim’i ziyaret ettiğiniz taktirde ortalama 30 dakika iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ortalama 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran onarımında komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Değişim süreçlerinde telefona format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Ekran kalitesi ve görüntüsü (rengi ve benzeri) ilk alındığı haline geri döner.
  4. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran çözünürlüğü/parlaklığı yani ekran performansında kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Telefonu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Test aşamasında karşılaşacağınız herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Sizler tarafından onay verildiği taktirde ilk olarak kırılmaz cam koruyucu telefonunuza takılır. Teknik servisimizin hediyesidir.

LG G3 Stylus ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) teknik servis garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınızın olmasından dolayı, garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar herhangi bir ücret talep edilmeden LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

LG G3 Stylus ekran değişimi nasıl yapılır ?

LG G3 Stylus ekran değişimi gerekli tüm koşulların sağlandığı teknik servis odamızda yapılmaktadır. Servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 adet güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur. Sigortalıdır ve teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar.

Teknik servisimize LG ekran değişimi yapılıyor daha yakından incelemek isterseniz eğer GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Örnek olarak da hemen aşağıda bulunan LG G6 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

LG G3 Stylus parça değişimi 2018 fiyat listesi

GSM İletişim’de LG G3 Stylus ekran değişiminin yanı sıra diğer parçaların da değişimi LG teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıdaki tabloda yapılabilen parça değişimleri ve değişim ücretleri paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
LG G3 Stylus Ekran Değişimi250 TL
LG G3 Stylus Batarya Değişimi100 TL
LG G3 Stylus Arka Kapak Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Şarj Soketi Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Mikrofon Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Hoparlör Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Arka Kamera Değişimi100 TL
LG G3 Stylus Ön Kamera Değişimi70 TL
LG G3 Stylus Arka Kamera Camı Değişimi50 TL
LG G3 Stylus Sim Yuvası Değişimi100 TL

LG G3 Stylus ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

Ekran kırılmaları garanti kapsamı dışında kalır çünkü telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir. Ancak telefon alınırken kaskosu yapıldı ise kasko sözleşmenizi inceleyerek kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

GSM iletişim Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Bu adrese gelirseniz eğer ekran değişimi süresi ortalama 30 dakikadır.

İstanbul’da yaşamıyor ya da bu adrese gelmeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde Huawei ses açma/kapama tuşu değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 / 05327724872

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

LG G3 Stylus ekran ve parça değişimi hakkında sormak istedikleriniz varsa eğer yorum alanından ya da GSM İletişim müşteri hizmetleri hattını arayarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Kağıt para üzerindeki kodlar

C111222333 1 saattir elimdeki 100 TL banknotun arkasına bakıyorum. Seri numarası C111222333. Bir kaç melodi sığdırılmış. ITRI'nin yani Buhurizade Mustafa...

Samsung Galaxy Note 10 hoparlör değişimi

Samsung Galaxy Note 10 hoparlör değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 10 hoparlör değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

D Vitamini

6 tepe Saat 06.51. Yan yana dizilmiş olan 6 tepenin (Hıdırlık, Mehmetleryurdusivrisi, İtulumaz, Katırcıkoyağı, Kızıldağ, Göbekli Tepesi) arkasından güneşin ilk...

iPhone 11 şarj soketi değişimi

iPhone 11 şarj soketi değişimi fiyatı iPhone 11 şarj soketi değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

Samsung Galaxy S20 FE ekran değişimi

Samsung Galaxy S20 FE ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy S20 FE ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi fiyatı Xiaomi Mi 9 batarya değişimi 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte...

Ekim ayında hangi sebze ekilir

Ekim ayında ekilebilen sebzeleri maddeler halinde alfabetik bir şekilde hemen aşağıda paylaşıyorum. Not: paylaşmış olduğum tüm sebzeleri geçen sene Ekim...

Xiaomi Redmi Note 8 Pro şarj soketi değişimi

Fiyat Xiaomi Redmi Note 8 Pro şarj soketi değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 150...