Serhat Sağlam
iPhone şarjı çabuk bitiyor
iPhone şarjı hemen bitiyor

iPhone şarjı hemen bitiyor

Arkadaşlarınla Paylaş!

iPhone akıllı telefonlarında yaşanan sorunlardan bir tanesi de cihazın şarjının çabuk bitiyor olmasıdır. İlk zamanlarda 1-2 gün yeterli olan şarj zamanla saat bazına kadar düşebilmektedir. Bu sorunun yaşanmasının ise 2 ana sebebi bulunmaktadır.

1. Batarya ömrünün sona ermesi

Her bataryada olduğu gibi iPhone akıllı telefonlarının bataryalarının da bir kullanım ömrü (sayısı) bulunmaktadır. Mesela 300 defa batarya doldurulup şarj olunduktan sonra ilk alındığı güne göre performansı azalacaktır. 500 kullanım sonrasında ise bu süre daha fazla düşecektir.

2. Batarya şişmesi sorunu

Karşılaşılan bir diğer sorun ise bataryanın şişmesidir. Şişmiş olan batarya şarj dayanıklılık süresini önemli derecede etkileyen bir faktördür.

Çözüm Yolu

Yukarıda anlatmış olduğumuz 2 sorunun çözüm yolu ise batarya değişiminin yapılmasıdır. Batarya değişimi yapılırken;

  1. Profesyonel APPLE teknisyenlerinin görev alması,
  2. Orjinmal ürün kullanılması,
  3. Teknik servis ortamının gerekli koşulları sağlaması,
  4. Garantili hizmet sunulması oldukça önemlidir.

Bu makalede GSM İletişim’de iPhone batarya değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

iPhone batarya değişimi

iPhone akıllı telefonlarının batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı odada, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Batarya değişimi süresi servisimizde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Cihaz modeline uygun mAh değerinde orjinal ürün kullanılır.
  2. Değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ( imzalı & kaşeli) teknik servis batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  5. Teknik servis ortamımız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik bir şekilde sterilize edilir ve sigortalıdır.

iPhone batarya değişimi fiyat listesi

Hemen aşağıdaki tabloda telefon modellerine göre iPhone batarya değişimi fiyatları paylaşılmıştır. Tablonun sol kısmından telefon modelini, sağ kısmından ise hemen karşısında batarya değişimi fiyatını bulabilirsiniz.

TELEFON MODELİBATARYA DEĞİŞİMİ FİYATI
iPhone X350 TL
iPhone 8 Plus350 TL
iPhone 8350 TL
iPhone 7 Plus250 TL
iPhone 7200 TL
iPhone 6s Plus150 TL
iPhone 6s120 TL
iPhone 6 Plus130 TL
iPhone 6100 TL
iPhone SE80 TL
iPhone 5s80 TL
iPhone 5s80 TL
iPhone 4s60 TL
iPhone 460 TL

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın