Serhat Sağlam
LG Q6 orjinal batarya değişimi
LG Q6 batarya değişimi

LG Q6 batarya değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

LG Q6 batarya değişimi ücreti

LG Q6 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 100 TL‘dir. Batarya (pil) değişiminde orjinal 3000 mAh ürün kullanılmaktadır. Bu sayede telefonunuz batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak LG teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

LG Q6 batarya değişimi süresi GSM İletişim’e teknik servis adresine gelindiğinde ortalama 45 dakikadır. 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür. Arıza tespiti hizmeti ise ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  1. Batarya değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır. Onarım süreçlerinde telefon sıfırlanmaz.
  2. Batarya şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  3. Telefon 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  4. Değişim sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

LG Q6 batarya değişimi nasıl yapılır

LG Q6 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. Teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Sigortalıdır.

GSM İletişim’de LG Q6 akıllı telefonlarının parça değişimi nasıl yapılır GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenen aşağıdaki LG Q6 ekran değişimi videosunu izleyerek inceleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Karo gönderiminde batarya değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

LG Q6 batarya değişimi yapılmasının sebepleri

LG Q6 batarya değişimi yapılmasının 2 sebebi bulunmaktadır. Birincisi şarjın hızlı bir şekilde tükenmeye başlamasıdır. İkinci sebep ise batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılmasıdır.

Sizde bu sorunları yaşıyorsanız ve aklınızda batarya değişimi hakkında sorular varsa, GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın