Serhat Sağlam
Samsung Galaxy Note 5 batarya değişimi nasıl yapılır
Samsung Galaxy Note 5 batarya değişimi

Samsung Galaxy Note 5 batarya değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefonlarının bataryalarının zamanla kullanım ömürleri dolabilir. Ya da batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşıldığında ise çözüm yolu batarya değişiminin yapılmasıdır.

Bu yazımda GSM İletişim’de “Samsung Galaxy Note 5 batarya değişimi” nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

Samsung Galaxy Note 5 batarya değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de Samsung Galaxy Note 5 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Samsung Galaxy Note 5 batarya değişim süresi servisimizde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

  1. Batarya (pil) değişiminde orjinal 3000 mAh ürün kullanılır.
  2. Değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  3. Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti kartınızın olması sebebi ile batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy Note 5 batarya değişim videosu

Samsung Galaxy Note 5 batarya değişim süreçlerini daha yakından inceleyebilmeniz amacıyla GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından özel olarak bir video çekimi yapılmıştır.

Hemen aşağıda bulunan ve GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenen video aracılığı ile batarya değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

GSM İletişim™ hakkında

GSM İletişim akıllı telefon ekran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 6 ay garantili hizmet sunan özel bir teknik servistir.

2001 yılında Lokman Demir tarafından kurulan GSM İletişim günümüze kadar bu sektörde kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Vergi dairesi

GSM İletişim 2760431268 numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Kadıköy vergi dairesini arayarak GSM İletişim’i araştırabilirsiniz.

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir.

Marka tescil belgesi

GSM İletişim markası Lokman Demir tarafından tescillenmiştir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim olarak veya numaramız ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şirket belgeleri

Vergi levhası, SGK Belgesi, Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi ve Ticari Paket Sigorta Poliçesi belgelerine kurumsal internet sitesinde “Hakkımızda” sayfasında paylaşılmıştır.

Teknik servis odası

GSM İletişim periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalıdır. Teknisyenler özel teknisyen ekipmanları, statik elektrikten arındırıcı bileklik, teknisyen eldivenleri kullanarak parça değişimi ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

Batarya değişimi hakkında aklınıza takılan sorular olursa eğer yorum alanından yazabilir ya da müşteri temsilcisi hattı üzerinden GSM İletişim’i arayarak SAMSUNG teknisyenlerine bağlanabilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın