Serhat Sağlam
iPhone 6s Batarya Çabuk Tükeniyor
iPhone 6s Şarjı Çabuk Bitiyor

iPhone 6s şarjı çabuk bitiyor

Arkadaşlarınla Paylaş!

iPhone 6s akıllı telefon kullanmaktasınız ve son zamanlarda şarjınız çok hızlı bir şekilde çabuk bitiyor ise yaşanılan bu sorunun kaynağı bataryadır. Tek çözüm yolu ise değişiminin yapılmasıdır.

iPhone 6s şarjı neden çabuk tükenir

Bu sorunu yaşamanızın 2 sebebi bulunmaktadır. İlki bataryanın kullanım ömrünün (sayısının) sona ermeye başlaması, ikincisi ise batarya şişmesi sorunu yaşanılması olarak verilebilir.

Batarya ömrünün tükenmesi: Her akıllı telefon olduğu gibi iPhone 6s cihazlarının bataryaları da belirli bir süreden sonra ilk günkü performansından uzaklaşır. Örneğin 200 defa batarya doldurulup boşaltıldığında şarj dayanıklılık süresi de azalmaya başlar.

Batarya şişmesi: Batarya kullanım hatalarından dolayı şişebilir. Bu surum direk olarak batarya dayanıklılık süresini etkiler.

Çözüm yolu: Batarya değişimi

Telefonunuzun şarj süresinin ilk günkü performansında dönmesini istiyorsanız eğer çözüm yolu profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından batarya değişiminin yapılmasıdır.

  1. Kullanılan ürün orjinal olmalı,
  2. Teknik servis ortamı gerekli koşulları sağlamalı,
  3. Bilgiler silinmemeli,
  4. Telefon batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Şimdi dilerseniz GSM İletişim’de iPhone 6s batarya değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde anlatayım.

iPhone 6s şarjı çabuk bitiyor sorunu çözümü

iPhone 6s şarjının çabuk bitmesi sorunu alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Batarya değişim süresi GSM İletişim’de ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Orjinal 1715 mAh batarya kullanılır.
  2. Değişim sonrası batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  3. Yapılan işlemler sırasında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Batarya ile ilgili garanti süresi dahilinde kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone batarya değişimi videosu

GSM İletişim’de iPhone batarya değişimi nasıl yapılır detaylıca incelemek isterseniz eğer GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenmiş olan iPhone 7 batarya değişimi videosunu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

iPhone 6s şarjının çabuk bitmesi, batarya değişimi ve diğer konular hakkında aklınıza takılan sorular mevcut olursa eğer GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın