Serhat Sağlam
iPhone 8 batarya değişimi nasıl yapılır
iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 8 batarya değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

iPhone 8 şarjı çabuk bitiyorsa

iPhone 8 akıllı telefon şarjınız çok hızlı bir şekilde bitiyorsa ya da batarya şişmesi sorunu yaşıyorsanız eğer alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak batarya değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 8 batarya değişimi fiyatı

iPhone 8 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi altında 200 TL‘dir. Batarya değişiminde orjinal 1821 mAh ürün kullanılır.

“iPhone 8 batarya değişimi” süresi GSM İletişim’e gelindiğinde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Batarya şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  3. Batarya değişiminin yapıldığı teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlar. Periyodik bir şekilde sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.
  4. Telefonunuz sizlere 6 ay GSM İletişim batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone batarya değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de iPhone batarya değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki iPhone 7 batarya değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer bütün parça değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın