Serhat Sağlam
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi
iPhone 7 Plus Batarya (Pil) Değişimi

iPhone 7 Plus batarya değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

iPhone 7 Plus batarya değişimi ücreti

iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Batarya (pil) değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içerisinde yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. “iPhone 7 Plus batarya değişimi” yapılırken 2900 mAh orjinal ürün kullanılır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  4. Telefon 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  5. Telefonu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Garanti süresi içerisinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone 7 Plus bataryasında yaşanan sorunlar

iPhone 7 Plus kullanıcılarının telefon bataryalarını değiştirmek istemesinin iki sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki batarya kullanım ömrünün (sayısının) zamanla bitmeye başlamasından dolayı şarjın çok kısa süre gitmesidir.

İkinci sebep ise istenmeden de olsa batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılmasıdır. Her iki durumda da çözüm yolu batarya değişiminin yapılmasıdır.

iPhone batarya değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de iPhone batarya değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izlemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğum iPhone 7 batarya değişim videosunu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer bütün parça değişimi videolarını da izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

GSM İletişim™ hakkında

GSM İletişim akıllı telefon ekran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 6 ay garantili hizmet sunan özel bir teknik servistir.

2001 yılında Lokman Demir tarafından kurulan GSM İletişim günümüze kadar bu sektörde kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Vergi dairesi

GSM İletişim 2760431268 numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Kadıköy vergi dairesini arayarak GSM İletişim’i araştırabilirsiniz.

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir.

Marka tescil belgesi

GSM İletişim markası Lokman Demir tarafından tescillenmiştir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim olarak veya numaramız ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şirket belgeleri

Vergi levhası, SGK Belgesi, Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi ve Ticari Paket Sigorta Poliçesi belgelerine kurumsal internet sitesinde “Hakkımızda” sayfasında paylaşılmıştır.

Teknik servis odası

GSM İletişim periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalıdır. Teknisyenler özel teknisyen ekipmanları, statik elektrikten arındırıcı bileklik, teknisyen eldivenleri kullanarak parça değişimi ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın