Xiaomi Mi 9 batarya değişimi

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi fiyatı

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 150 TL‘dir. Belirlenen bu ücrete; teknisyen müdahalesi, kullanılan pil ve aynı zamanda kargo ile gönderim yapılıyor ise gönderim ücretleri dahildir.

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi videosu

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılır hemen aşağıda paylaşmış olduğum ve resmi Youtube kanallarına yüklenen video aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=kzBZbwhxIX8
Xiaomi Mi 9 batarya değişimi videosu

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi nasıl yapılır

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim teknisyenleri tarafından, son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresine gidildiği taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetlerinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 2. Orjinal Xiaomi Mi 9 3300 mAh Li-Po pil kullanılır.
 3. Şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
 4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim XIAOMI teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim müşteri yorumları

GSM İletişim’i tercih eden değerli müşterilerin görüşlerini ise hemen aşağıda paylaşmış olduğum oynatma listesi aracılığı ile izleyebilirsiniz.

GSM İletişim referanslar

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 İstanbul, Kadıköy

Müşteri temsilcisi: 0216 550 40 60

Xiaomi Mi 9 şarjı çabuk bitiyor

Xiaomi Mi 9 akıllı telefonunuzun şarjı çabuk bitmeye başladı ise yaşanılan bu sorunun sebebi batarya şişmesi problemi ya da batarya ömrünün sonra ermesidir.

Batarya şişmesi: Telefonun aşırı ısınmasına rağmen kullanılması, orjinal olmayan şarj aletlerinin tercih edilmesi ve yaşanan kısa devreler batarya şişmesine sebep olabilmektedir.

Batarya ömrü: Her bataryanın bir kullanım ömrü bulunmaktadır. İlk günkü performansı ile mesela 300 defa şarj doldurulup boşaltılması sonrasında şarj dayanıklılık süresi azalabilmektedir.

Xiaomi Mi 9 batarya özellikleri

Xiaomi Mi 9 bataryası 3300 mAh yani miliamper. Batarya teknolojisi ise Li-Po yani Lityum Polimer. 20 W’a kadar kablosuz hızlı şarj olma özelliği mevcut. Qualcomm Quick Charge 4.0+ şarj teknolojisini kullanıyor ve 27 W’a kadar şarj olabiliyor. Şarj girişi ise USB Type-C.

“Xiaomi Mi 9 batarya değişimi” hakkında aklınıza takılan bütün soruları 02165504060’ı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Salih Bey merhaba;
   Xiaomi Mi 9 batarya değişimi güncel fiyatı 200 TL. 02165504060 müşteri temsilcisi hattı üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.
   Selamlar.

Son Yazılanlar

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar genelde 800 - 850...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...

Fren sistemi arızası uyarı işareti

Fren sistemi arızası uyarı işareti Fren sistemi arızası uyarı işareti aşağıdaki gibidir. Lütfen bu işarete dakikalarca bakınız. Ne anlama geldiğini...

Sigara izmariti kaç yılda kaybolur

Sigara izmariti kaç yılda yok olur 2008 yılında içtiğim sigaranın izmaritini yıllarca yanımda taşıdım. Kaç yılda doğada kaybolduğunu gözlemleyebilmek için....

Tekaütlük ne demek

Komutandım Asansör beklerken karşılaştık. Benden yaşlı her insana olan saygımı ona da göstererek içeri girmesini bekledim. O da siz önce...