Serhat Sağlam
Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi nasıl yapılır
Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 450 TL‘dir. Teknik servisimizde ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm servis koşullarının bir araya getirildiği ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

“Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi” süresi ise GSM İletişim teknik servis adresimiz ziyaret edildiği taktirde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında sadece 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi nasıl yapılır ?

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi belirli zaman aralıklarında periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiş, 7/24 8 farklı güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda uzun yılların bilgi birikimine sahip profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Teknik servisimiz sigortalıdır. Yani telefonunuzda yapılan onarım işlemlerinde cihazınız sigortalanmış olur.

 1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Telefon ekran değişimi öncesi ve sonrasında cihazınız sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona temperli kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılır.
 5. Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 6. Telefonunuz kesinlikle 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 7. Garanti süresi boyunca ekran ile ilgili, kullanıcı hatası (ekran kırılması, iç ekran çatlaması, ekranın darbe alması sonucu hasar görmesi, sıvı teması vb…) dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi videosu

Teknik servisimizde yapılan ekran ve parça değişimlerinin özel olarak videoları çekilerek GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenmektedir.

Mesela hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile servisimizde Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi videosu

Samsung Galaxy Note 3 teknik servisi

GSM İletişim’de Samsung Galaxy Note 3 ekran değişiminin yanı sıra yaşanılan diğer sorunlarda çözüme kavuşturulur. Mesela;

 1. Telefonla konuşurken karşı tarafa ses gitmiyor ise mikrofon soketi değişimi,
 2. Batarya çabuk bitiyor ya da şişmiş ise batarya değişimi,
 3. Hoparlörden cızırtılı bir şekilde ses geliyorsa ya da hiç gelmiyorsa hoparlör değişimi
 4. Arka kapak hasar aldı ise (kırıldı, çatladı) arka kapak değişimi,
 5. Kulaklıktan ses gelmiyor ise ya da telefon kulaklık modunda kaldı ise kulakık soketi değişimi yapılır.

Teknik servisimizde yapılan diğer parça değişimlerine ve değişim ücretlerine hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM ÜCRETİ
Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi450 TL
Samsung Galaxy Note 3 Ön Cam Değişimi130 TL
Samsung Galaxy Note 3 Batarya Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Arka Kapak Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Kasa Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Şarj Soketi Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Hoparlör Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Arka Kamera Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Ön Kamera Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Ahize Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Açma Kapama Tuşu Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Kulaklık Soketi Değişimi100 TL

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında sormak istediğiniz sorular olursa eğer firmamızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimize danışılarak bu soruların cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın