Serhat Sağlam
iPhone 5s batarya değişimi nasıl yapılır
iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL‘dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal 1570 mAh batarya kullanılarak yapılmaktadır.

“iPhone 5s batarya değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresinde ortalama 45 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 5s batarya değişimi nasıl yapılır

iPhone 5s batarya (pil) değişimi gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda yapılmaktadır. Teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik önlemleri ile denetim altında tutulur.

  1. Batarya değişiminde orjinal ürün kullanılır.
  2. Kesinlikle bilgileriniz silinmez.
  3. Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

iPhone 5s batarya değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde iPhone 5s batarya değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

iPhone 5s batarya sorunu

iPhone 5s akıllı telefonlarında yaşanan 2 batarya sorunu vardır. Her ikisininde çözüm yolu batarya değişimidir.

  1. Bataryanın kullanım ömrü zamanla sona ermeye başlar.
  2. Batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılır.

iPhone 5s batarya değişimi hakkında aklınıza takılan sorular olursa eğer yorum alanından yazarak ya da yukarıda paylaştığım GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak sorabilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın