Samsung Galaxy A70 ekran değişimi

Samsung Galaxy A70 akıllı telefonunuzun ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Böyle bir problem ile karşılaşıldığında çözüm yolu profesyonel SAMSUNG teknisyenleri tarafından ekran değişimi yapılmasıdır.

Bu yazıda Türkiye’nin en çok tercih edilen teknik servisi GSM İletişim’de Samsung Galaxy A70 ekran değişimi nasıl yapılıyor, nelere dikkat ediliyor detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Samsung Galaxy A70 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy A70 ekran değişimi fiyatı 750 TL‘dir. Bu ücret döviz kuru ve üretici firmalara göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple güncel ekran değişimi ücreti için GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayabilirsiniz.

2 taraflı kargo gönderimi hizmetinden faydalanıldığında herhangi bir ücret ödenmez. Kargo ücretleri de GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Ücrete teknisyen müdahalesi de dahildir.

Samsung Galaxy A70 ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy A70 erkan değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Ekran değişimi yapılan teknik servis odasında cihaz sağlığı için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

 1. Periyodik olarak sterilize edilir.
 2. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir.
 3. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur.
 4. Teknisyenler ek güvenlik önlemi olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize edilmiş eldiven takarlar.

Samsung Galaxy A70 ekran değişimi sırasında son teknoloji teknisyen ekipmanları kullanılmaktadır.

Samsung Galaxy A70 erkan değişimi videosu

GSM İletişim’de yapılan onarımların videoları ekip tarafından çekilerek resmi Youtube kanalına yüklenmektedir. Hemen aşağıda paylaşılan video aracılığı ile GSM İletişim teknik servis odasında Samsung Galaxy A70 ekran değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A70 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A70 ekran değişimi aşamaları

Ekranı kırılan Samsung Galaxy A70 cihazınız ile GSM İletişim’e uğradığınız taktirde ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır. Müşteri temsilcisi sizleri karşılar ve kısa bir form doldurursunuz. Ardından teknisyenler tarafından kırık olan ekran sökülür ve yerine orjinal ekran takılır. Yeni ekran test edilir ve sizlerin beğenisine sunulur. Onay verdiğiniz ödeme yaparsanız ve kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak telefona takılır. Bu süreçte GSM İletişim ekran garanti kartınız hazırlanır.

 1. Samsung Galaxy A70 ekran değişimi öncesi ya da sonrasında telefon sıfırlanmaz. Yani bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 2. Ekran değişiminde orjinal AMOLED ekranı kıllanılır.
 3. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve erkan parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 5. Ekranın tekrar kırılmasını, ön camın çatlamasını engellemek amacıyla ücretsiz olarak telefona kırılmaz cam koruyucu takılır.
 6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 7. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında (kırık, çatlak, darbe, sıvı teması gibi) karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy A70 ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

Ekran kırılmaları telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmez.

Ancak kasko yaptırdı iseniz kasko firmanızı arayarak ücretsiz ya da indirimli bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A70 teknik servisi

Samsung Galaxy A70 akıllı telefonlarında sadece ekranda değil zamanla diğer parçalarında da sorun yaşanabilir. Mesela batarya şişmesi, şarjın çabuk bitiyor olması, arka kapağın çatlaması, şarj soketinin oksitlenmesi ve benzeri gibi. GSM İletişim’de diğer tüm parçaların değişimi de yapılmaktadır.

Hemen aşağıda tablolu bir şekilde diğer parçaların değişim fiyatları paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Samsung Galaxy A70 ekran değişimi750 TL
Samsung Galaxy A70 batarya değişimi200 TL
Samsung Galaxy A70 kasa değişimi250 TL
Samsung Galaxy A70 arka kapak değişimi150 TL
Samsung Galaxy A70 şarj soket değişimi150 TL
Samsung Galaxy A70 kulaklık soketi değişimi150 TL
Samsung Galaxy A70 mikrofon değişimi150 TL
Samsung Galaxy A70 arka kamera değişimi150 TL
Samsung Galaxy A70 ön kamera değişimi120 TL
Samsung Galaxy A70 hoparlör değişimi150 TL
Samsung Galaxy A70 ses tuşu değişimi120 TL
Samsung Galaxy A70 kamera camı değişimi100 TL

GSM İletişim adres bilgileri

GSM İletişim adres, telefon ve diğer bilgiler hemen aşağıda paylaşılmıştır. Kargo gönderimi detayları için ise Kargo Gönderimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

Samsung Galaxy A70 ekran veya diğer parça değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

iPhone 11 ekran değişimi

iPhone 11 ekran değişimi nasıl yapılır iPhone 11 ekran değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte...

Lastikte Hız Sınırı

Lastiklerin üzerinde yazan hız sembolleri, lastik hız sınırı ve ve hız limitlerinin neler olduğunu sizler paylaşacağım ama öncesinde bu makalemi...

Cartel

Yıllardan 1996 olması lazım. Sabah beni uyandıran şarkı. Aşkın abim son ses dinliyor evde. Takmış kaseti kaset çalara. Uykumdan olmuşum...

Padişahların yemeklerini tadan kişi

Padişahın yemeklerini tadan kişiye çeşnicibaşı adı verilir. Tam burada kendime bir not düşeyim. Şarabdar ile ilgili bir başka yazı da...

#Susamam

https://www.youtube.com/watch?v=L5K3IxINr7A Susamam

Huawei P30 Pro ekran değişimi

Huawei P30 Pro akıllı telefon ekranı alınan darbeler ile kırılabilir. Böyle bir sorun ile karşılaştı iseniz profesyonel bir HUAWEI teknisyeni...

Mezarlıkta kıble yönü nasıl bulunur

Ben: "Nereye gidiyorsun dayı? Beni de bindirir misin motosiklete?" Dayım: "Anneannene. Gel bin." Mezarlığa gitmekten korkardım. Ama işin ucunda motosiklete...

Sessizlik bürünür

Sessizlik bürünür bana, Bakışımdaki çığlıkları duyan sen yokken. Sessizlik bürünür sana, Nefretle sevdiğin kokuda ben yokken. Sessizlik bürünür onlara, Çığlık...