Serhat Sağlam
LG G4 Stylus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
LG G4 Stylus Ekran Değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti

LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL‘dir. Ekran onarımı alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

“LG G4 Stylus ekran değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresinde ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

LG G4 Stylus ekran değişimi nasıl yapılır

LG G4 Stylus ekran değişimi gerekli tüm teknik servis koşullarının bir araya getirildiği ortamda yapılmaktadır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik bir şekilde sterilize edilir. Teknik servisimiz sigortalı olduğu için telefonunuz onarım süreçlerinde güvence altına alınmış olur.

LG G4 Stylus ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.

  1. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında telefonda sıfırlama yapılmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Ekran görüntüsü ve kalitesi cihazın ilk alındığı günkü haline geri döner.
  4. Ekranın tekrar kırılmasını önlemek amacıyla temperli kırılmaz cam koruyucu telefonunuza hediye olarak takılır.
  5. Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Bu süreçte ekran ile ilgili yaşayacağınız en ufak tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Telefonunuz sizlere teslim edilirken 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartınız hazırlanır.
  7. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim’de LG akıllı telefon ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile detayı bir şekilde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret ederek diğer bütün parça değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

LG G4 Stylus teknik servisi

GSM İletişim’de LG G4 ekran değişiminin yanı sıra sorun yaşanılan diğer bütün parçalarında değişimi yapılır. Mesela mikrofondan karşı tarafa ses gitmiyor ise mikrofon soketi değişimi, telefon şarjınız çabuk bitiyor ise batarya değişimi, cihazınız şarj almıyor ise şarj soketi değişimi yapılır.

Hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile ekran haricindeki diğer tüm parçaların değişim fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
LG G4 Stylus Ekran Değişimi300 TL
LG G4 Stylus Batarya Değişimi100 TL
LG G4 Stylus Arka Kapak DeğişimiSorunuz
LG G4 Stylus Şarj Soketi Değişimi70 TL
LG G4 Stylus Mikrofon Değişimi70 TL
LG G4 Stylus Hoparlör Değişimi70 TL
LG G4 Stylus Arka Kamera Değişimi100 TL
LG G4 Stylus Ön Kamera Değişimi70 TL
LG G4 Stylus Arka Kamera Camı Değişimi50 TL
LG G4 Stylus Sim Yuvası Değişimi100 TL

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde HTC One M9 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

LG G4 Stylus ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

LG G4 Stylus ekranı kırılan kullanıcılar tarafından sıkça sorulan bir sorudur. Üzülerek söylüyoruz ki telefon üreticileri tarafından ekran kırılması, ön cam çatlaması, ekranın darbe alması sonrası hasar görmesi, dokunmatik alanın basmaması ve sıvı teması gibi hasarlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Telefon alınırken kaskosu yapıldı ise de mutlaka kasko firmanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz ya da indirimli bir şekilde kasko firmanızın anlaşması olduğu teknik servisten ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Sorun cevaplayalım: LG G4 Stylus ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları servisimizi müşteri temsilcisi hattımız üzerinden arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın