OnePlus 5T ekran değişimi

OnePlus 5T ekran değişimi ücreti

OnePlus 5T ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi, ücretsiz kırılmaz cam koruyucu, ekran ve kargo ile gönderim yapılıyor ise 2 taraflı kargo gönderim hizmetleri dahildir.

OnePlus 5T ekran değişimi nasıl yapılır

OnePlus 5T ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim teknisyenleri tarafından, son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. Teknik servis ortamında ise cihaz sağlığı için tüm koşullar sağlanmıştır.

OnePlus 5T ekran değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresine gelindiği taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Bilgileriniz silinmez.
 2. Orjinal OnePlus 5T AMOLED ekran kullanılır.
 3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 5. Ekranın tekrar kırılmasını engellemek için telefona ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.
 6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak ONEPLUS teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

OnePlus 5T ekran değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur.

OnePlus 5T ekran değişimi videosu

OnePlus 5T ekran değişimi GSM İletişim teknik servis odasın nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğum videoyu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=LO5m3OWEWg4
OnePlus 5T ekran değişimi

GSM İletişim müşteri yorumları

GSM İletişim’i tercih eden değerli müşterilerin görüşlerini ise hemen aşağıda paylaşmış olduğum oynatma listesi aracılığı ile izleyebilirsiniz.

GSM İletişim referanslar

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 İstanbul, Kadıköy

Müşteri temsilcisi: 0216 550 40 60

OnePlus 5T teknik servis fiyatlandırması

OnePlus 5T ekran değişiminin yanı sura GSM İletişim’de sorun yaşanılan diğer parçaların değişimi de yapılabilmektedir. Hemen aşağıda fiyat tablosu paylaşılmıştır.

[table id=6 /]

OnePlus 5T ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi?

OnePlus 5T ekran kırılması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için maalesef garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Telefonu satın alır iken kaskosunu yaptırdı iseniz de kasko firmanız ile iletişime geçebilirsiniz.

OnePlus 5T ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba , ekran fiyatı yazıyor ama ekran ve batarya değiştirmek istiyorum fiyat alabilir miyim?

  1. Yasin Bey merhaba;
   02165504060 GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.
   Selamlar.

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...