OnePlus 5T ekran değişimi

OnePlus 5T ekran değişimi ücreti

OnePlus 5T ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi, ücretsiz kırılmaz cam koruyucu, ekran ve kargo ile gönderim yapılıyor ise 2 taraflı kargo gönderim hizmetleri dahildir.

OnePlus 5T ekran değişimi nasıl yapılır

OnePlus 5T ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim teknisyenleri tarafından, son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. Teknik servis ortamında ise cihaz sağlığı için tüm koşullar sağlanmıştır.

OnePlus 5T ekran değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresine gelindiği taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal OnePlus 5T AMOLED ekran kullanılır.
  3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  5. Ekranın tekrar kırılmasını engellemek için telefona ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.
  6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak ONEPLUS teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

OnePlus 5T ekran değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur.

OnePlus 5T ekran değişimi videosu

OnePlus 5T ekran değişimi GSM İletişim teknik servis odasın nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğum videoyu izleyebilirsiniz.

OnePlus 5T ekran değişimi

GSM İletişim müşteri yorumları

GSM İletişim’i tercih eden değerli müşterilerin görüşlerini ise hemen aşağıda paylaşmış olduğum oynatma listesi aracılığı ile izleyebilirsiniz.

GSM İletişim referanslar

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 İstanbul, Kadıköy

Müşteri temsilcisi: 0216 550 40 60

OnePlus 5T teknik servis fiyatlandırması

OnePlus 5T ekran değişiminin yanı sura GSM İletişim’de sorun yaşanılan diğer parçaların değişimi de yapılabilmektedir. Hemen aşağıda fiyat tablosu paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
OnePlus 5T ekran değişimi450 TL
OnePlus 5T batarya değişimi200 TL
OnePlus 5T şarj soketi değişimi150 TL
OnePlus 5T arka kapak değişimi200 TL
OnePlus 5T kasa değişimi300 TL
OnePlus 5T mikrofon değişimi200 TL
OnePlus 5T hoparlör değişimi200 TL
OnePlus 5T arka kamera değişimi200 TL
OnePlus 5T ön kamera değişimi150 TL

OnePlus 5T ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi?

OnePlus 5T ekran kırılması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için maalesef garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Telefonu satın alır iken kaskosunu yaptırdı iseniz de kasko firmanız ile iletişime geçebilirsiniz.

OnePlus 5T ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy M30s ekran değişimi

Samsung Galaxy M30s ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy M30s ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

Çamaşırları ters asmak günah mı?

Bosh çamaşır makinesi Eski olsa da oldukça kaliteli bir çamaşır makinem vardı. Markası BOSCH. Hafiften ses yapardı ama iş görürdü....

Beyin dalgaları ve akıllı telefonlar

Beyin dalgalarının isimleri Beyin dalgaları sırası ile delta, theta, alpha, beta ve gammadır. Beyin dalgalarının frekansları Delta: (0.1-3 Hz) Theta:...

Su uyur düşman uyumaz

Bu makaleyi okuyan sen olmak üzere herkesin yanlış bildiği bir atasözü. Su uyur düşman uyumaz. Sü uyur düşman uyumaz Su...

Miladi takvim Türkiye’de ne zaman kullanılmaya başlandı

Masamdaki takvim Gözüm masamdaki takvime takıldı. Yaklaşık 20 dakika sonra bir şey fark ettim. Art arda 31 gün olan iki...

iPhone SE 2020 (2. Nesil) ekran değişimi

Uzun bir aradan sonra 2. telefon olarak APPLE'a geri dönmeye karar verdim. Almış olduğum telefon modeli ise iPhone SE 2020....

Efrasiyab

Samanîler ve Gazneliler dönemleri İran edebiyatının önde gelen Fars şairi Firdevsî'nin Şehname adlı eserinde Alp Er Tunga hakkında bahsederken ona...

Kendir

Kendir nedir Kenevir bitkisinden elde edilir. Bitkinin dış kısmında lifli bir halde bulunur. Günümüzde en çok sıhhi tesisatta muslukların sızdırmasını...