iPad 3 ekran değişimi

iPad 3 ekran değişimi fiyatlandırması

iPad 3 ekranı kırıldığında ya da ön camı çatladığında ilk dikkat etmeniz gereken konu görüntünün tam olarak gelip gelmediğine bakmanız olmalıdır. Ekran kırıldıktan sonra iç ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler yok ise yani iç ekran zarar görmemiş ise sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Aksi durumda ise komple ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

iPad 3 ekran değişimi fiyatı 280 TL iken dokunmatik ön cam değişimi fiyatı ise 150 TL‘dir. Ekran değişimi süresi GSM İletişim’de ortalama 45 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

iPad 3 ekran değişimi nasıl yapılır

“iPad 3 ekran değişimi” alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir, tamamen statik elektrikten arındırılmıştır, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur ve aynı zamanda sigortalıdır.

  1. Değişim süreçlerinde iPad’ini sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. iPad ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Ekranın kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  4. Tekrar ekran kırılmasının önüne geçebilmek için ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır.
  5. Ekran ve dokunmatik ön cam değişimi sonrası iPad‘inizi dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir.
  6. Ekran ile ilgili en ufak bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  7. iPad’iniz kesinlikle 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti kartınızın olması sebebi ile 6 aylık garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPad ekran değişimi videosu

iPad ekran değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan iPad Air 2 ekran değişimi videosunu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

GSM İletişim™ hakkında

GSM İletişim akıllı telefon ekran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 6 ay garantili hizmet sunan özel bir teknik servistir.

2001 yılında Lokman Demir tarafından kurulan GSM İletişim günümüze kadar bu sektörde kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Vergi dairesi

GSM İletişim 2760431268 numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Kadıköy vergi dairesini arayarak GSM İletişim’i araştırabilirsiniz.

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir.

Marka tescil belgesi

GSM İletişim markası Lokman Demir tarafından tescillenmiştir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim olarak veya numaramız ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şirket belgeleri

Vergi levhası, SGK Belgesi, Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi ve Ticari Paket Sigorta Poliçesi belgelerine kurumsal internet sitesinde “Hakkımızda” sayfasında paylaşılmıştır.

Teknik servis odası

GSM İletişim periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalıdır. Teknisyenler özel teknisyen ekipmanları, statik elektrikten arındırıcı bileklik, teknisyen eldivenleri kullanarak parça değişimi ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

iPad 2 ekran veya dokunmatik ön cam değişimi ile ilgili aklınıza takılan sorular mevcut olursa eğer hemen aşağıdaki yorum alanından ya da GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak sorabilir ve profesyonel APPLE teknisyenlerimiz tarafından cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...