Asus Zenfone 6 ekran değişimi

Asus Zenfone 6 ekran kırılması sorunu

Asus Zenfone 6 akıllı telefonunuzun ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Sıklıkla karşılaşılan sorunlar telefonun yere düşmesi sonucunda ekranının – camının çatlaması, iç ekranda kırılma yaşanması, dokunmatik alan basmıyor (çalışmıyor) olması, ekrana görüntü gelmemesi, ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekelerin ya da yatay dikey beyaz çizgilerin oluşması olarak verilebilir.

Yukarıda yaşanılan sorunların çözüm yolu ise profesyonel bir ASUS teknisyeni tarafından ekran değişiminin yapılmasıdır. Bu yazımda GSM İletişim’de “Asus Zenfone 6 ekran değişimi” nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte anlatılmıştır.

Asus Zenfone 6 ekran değişimi nasıl yapılır

Asus Zenfone 6 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli ASUS teknisyenlerimiz tarafından özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılır. Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 45 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Komple ön cam dokunmatik alan ve iç ekrandan oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Bilgileriniz silinmez. Telefon ekran değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz.
  3. Ekran kalitesi ilk günkü görünümüne geri kavuşur.
  4. Dokunmatik hızı – hassasiyeti, ekran parlaklığı – çözünürlüğü yani telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmektedir. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Ekran kırılması sorununu engelleyebilmek amacıyla ekrana kırılmaz cam koruyucu takılır. Hediyedir. Herhangi bir ücret alınmaz.
  7. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

6 aylık garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar herhangi bir ücret talep edilmeden ASUS teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Asus Zenfone ekran değişimi videosu

Asus Zenfone ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğum videoyu izleyebilirsiniz. Bu video teknisyenlerimiz Asus Zenfone 2 ekran değişimi yapılırken Youtube ekibimiz tarafından çekilmiş ve resmi Youtube kanalımıza yüklenmiştir.

GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret ederek diğer bütün Asus Zenfone onarım videolarını da izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

GSM İletişim™ hakkında

GSM İletişim akıllı telefon ekran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 6 ay garantili hizmet sunan özel bir teknik servistir.

2001 yılında Lokman Demir tarafından kurulan GSM İletişim günümüze kadar bu sektörde kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Vergi dairesi

GSM İletişim 2760431268 numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Kadıköy vergi dairesini arayarak GSM İletişim’i araştırabilirsiniz.

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir.

Marka tescil belgesi

GSM İletişim markası Lokman Demir tarafından tescillenmiştir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim olarak veya numaramız ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şirket belgeleri

Vergi levhası, SGK Belgesi, Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi ve Ticari Paket Sigorta Poliçesi belgelerine kurumsal internet sitesinde “Hakkımızda” sayfasında paylaşılmıştır.

Teknik servis odası

GSM İletişim periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalıdır. Teknisyenler özel teknisyen ekipmanları, statik elektrikten arındırıcı bileklik, teknisyen eldivenleri kullanarak parça değişimi ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

Asus Zenfone 6 ekran ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...