HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti

HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 350 TL olup ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

“HTC One M9 ekran değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresine geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

HTC One M9 ekran değişimi nasıl yapılır

HTC One M9 ekran değişimi cihazınızın zarar görmemesi için gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı teknik servis odamızda yapılır. Teknik servis odası periyodik olarak belirli aralıklarla sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Cihazınızın güvenliği için özel olarak sigortalanmıştır.

  1. HTC One M9 ekran tamirinde iç ekran + ön cam + dokunmatik alandan oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Ekran değişimi öncesinde ve sonrasında telefonunuz kesinlikle sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz silinmez.
  3. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Cihazın ekran kalitesi ve görüntüsü ilk günkü haline geri döner.
  5. HTC One M9 ekran değişiminin ardından telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası (ekran kırılması, ön cam çatalması, ekranın darbe alması sebebi ile hasar görmesi, sıvı teması vb.) dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak HTC teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

HTC One M9 teknik servisi

Teknik servisimizde HTC One M9 akıllı telefon ekran değişiminin yanı sıra cihazın diğer parçalarında yaşanılan sorunlarda çözüme kavuşturulur. Mesela en çok karşılaşılan iki problem bataryanın çabuk bitmesi ve telefonun şarj olmamasıdır. Servisimizde batarya değişimi de şarj soketi değişimi de yapılmaktadır.

Hemen aşağıda bulunan tabloda ise yaşanılan diğer sorunların çözüm yolları ve fiyat listesi tablolu bir şekilde paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM ÜCRETİ
HTC One M9 Ekran Değişimi350 TL
HTC One M9 Batarya Değişimi80 TL
HTC One M9 Arka Kapak Değişimi70 TL
HTC One M9 Kasa DeğişimiSorunuz
HTC One M9 Şarj Soketi Değişimi70 TL
HTC One M9 Mikrofon Soketi Değişimi70 TL
HTC One M9 Hoparlör Değişimi70 TL
HTC One M9 Arka Kamera Değişimi100 TL
HTC One M9 Ön Kamera Değişimi70 TL
HTC One M9 Kamera Camı Değişimi70 TL
HTC One M9 Sim Kart Yuvası Değişimi100 TL
HTC One M9 Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz

HTC One M9 ekran değişimi videosu

GSM İletişim’de HTC akıllı telefonlarının ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz ekran değişimi yaparken Youtube ekibimiz tarafından video çekimleri yapılmaktadır.

Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile HTC Desire 820 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde HTC One M9 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

HTC One M9 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri ile ilgili sormak istediğiniz sorular mevcut ise GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...