Samsung Galaxy J7 ekran değişimi

Samsung Galaxy J7 ekran ve ön cam değişimi fiyatı

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi fiyatı 500 TL‘dir. Ön cam çatladı ancak dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyor, ekrana görüntü geliyor ve iç ekranda kırılma yaşanmadı ise sadece ön cam değişimi yapılabilir. Samsung Galaxy J7 ön cam değişimi fiyatı ise 200 TL‘dir.

Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Burada bilgi vermekte fayda vardır. Sadece ön dokunmatik alan ya da iç ekran değişimi yapılamaz.

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi nasıl yapılır

“Samsung Galaxy J7 ekran değişimi” alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG  teknisyenlerimiz tarafından özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. Ekran değişimi yapılan teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Cihaz üzerinde yapılan işlemler sırasında güvene alınabilmesi için sigortalanmıştır.

  1. Samsung Galaxy J7 ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde ortalama 45 dakikadır.
  2. Servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez. Yani teknik servisimizde telefona format atılmaz. Ya da cihaz sıfırlanmaz.
  4. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Orjinal sıfır ürün kullanılır.
  6. Telefon ekran kalitesi ilk alındığı günkü haline geri döner.
  7. Ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla ekrana ücretsiz olarak temperli kırılmaz cam koruyucu takılır.
  8. Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  9. Telefonunuz kesinlikle 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir.
  10. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Teknik servisimizde ekran değişimi nasıl yapılır teknisyenlerimiz tarafından çekilerek GSM İletişim resmi Youtube sayfamıza yüklenen aşağıdaki Samsung Galaxy J7 Prime ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 teknik servisi

Samsung Galaxy J7 ekran değişiminin yanı sıra teknik servisimizde telefonunuz ile ilgili yaşamış olduğunuz diğer sorunlar da çözüme kavuşturulur. Mesela cihazınızın şarjı çabuk bitiyor ise batarya değişimi, kulaklık takılı takılı kaldı sorunu yaşıyorsanız kulaklık soketi değişimi, arka kapak kırıldı ise arka kapak değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Servisimizde yapılabilen bütün parça değişimleri hemen aşağıda bulunan tabloda paylaşılmıştır. Tablonun sol kısmında yapılan parça değişimi, sağ tarafından ise parça değişimi fiyatı paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM ÜCRETİ
Samsung Galaxy J7 Ekran Değişimi500 TL
Samsung Galaxy J7 Ön Cam Değişimi200 TL
Samsung Galaxy J7 Batarya Değişimi100 TL
Samsung Galaxy J7 Arka Kapak Değişimi80 TL
Samsung Galaxy J7 Kasa DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Şarj Soketi Değişimi100 TL
Samsung Galaxy J7 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Samsung Galaxy J7 Hoparlör Değişimi100 TL
Samsung Galaxy J7 Arka Kamera Değişimi100 TL
Samsung Galaxy J7 Ön Kamera Değişimi80 TL
Samsung Galaxy J7 Ahize DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Açma Kapama Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Samsung Galaxy J7 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...