Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 5 ekran kırıldıysa

Samsung Galaxy Note 5 ekran kırılması sorunu ile karşılaşıyorsanız eğer profesyonel Samsung teknisyenleri tarafından ekran değişimi yapılması gerekir. Onarım süreçlerinde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi ise oldukça önemlidir.

 1. Kullanılan ürünün orjinal olması,
 2. Değişim yapılan servis odasının gerekli koşulları sağlaması,
 3. Telefonun ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmesi,
 4. Bilgilerin silinmemesi,
 5. İncelemeniz amacıyla telefonun sizlere sunulabilmesi.

Peki hangi durumlarda telefonunuz ekran değişimine gerek duyar ? Hemen aşağıda maddeler halinde bir paylaşım yapılmıştır.

 1. Alınan darbeler sebebi ile ekran kırıldı ise,
 2. Telefonun yere düşmesi sonucunda ön cam çatladıysa,
 3. Cihazın sert bir zemine çarpması ile dokunmatik çalışmıyorsa,
 4. İç ekran kırılması yaşanmasından dolayı ekrana görüntü gelmiyor veya ekranda mürekkep akmasına benzer siyah – mor renklerde lekeler oluşmuş ise ekran değişimi yapılması gerekir.

GSM İletişim ekran ve diğer parça değişimlerine Türkiye rekorunu elinde bulunduran bir teknik servistir. Samsung Galaxy Note 5 ekran onarımı teknik servisimizde nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, alanında uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenleri tarafından, telefona özel üretilmiş teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre teknik servisimize geldiğiniz taktirde verilen süredir. İki taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ekran değişimi süresi ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi fiyatı 850 TL‘dir. Ekran onarımının yapıldığı teknik servis odası belirli aralıklarla periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Sigortalıdır. Yani cihazınız teknik servis odasına girdiği anda sigortalanmış olur. Anlık oluşabilecek akımı engelleyebilmek için ise teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar.

 1. Ekran değişiminde iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal tek parça ürün kullanılır.
 2. Telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 3. Orjinal ürün kullanıldığı için telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 4. Ekran kalitesi telefonun ilk alındığı günkü haline geri döner.
 5. Hediye olarak telefonun ekranına kırılmaz cam koruyucu takılır.

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi aşamaları

Samsung Galaxy Note 5 ve diğer ekran değişimi aşamalarını yakından takip edebilmenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenir.

Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 parça değişimi fiyat listesi

Samsung Galaxy Note ekran değişiminin yanı sıra servisimizde diğer parçaların değişimi de yapılmaktadır. Örnek olarak hemen aşağıda paylaşılan tablo aracılığı ile telefonunuzda yapılan diğer parça değişimleri ve fiyat listesi detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM ÜCRETİ
Samsung Galaxy Note 5 Ekran Değişimi850 TL
Samsung Galaxy Note 5 Ön Cam Değişimi230 TL
Samsung Galaxy Note 5 Batarya Değişimi130 TL
Samsung Galaxy Note 5 Arka Kapak Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 5 Kasa DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy Note 5 Şarj Soketi Değişimi200 TL
Samsung Galaxy Note 5 Mikrofon Soketi Değişimi200 TL
Samsung Galaxy Note 5 Hoparlör Değişimi150 TL
Samsung Galaxy Note 5 Arka Kamera Değişimi200 TL
Samsung Galaxy Note 5 Ön Kamera Değişimi120 TL
Samsung Galaxy Note 5 Ahize DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy Note 5 Açma Kapama Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy Note 5 Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz

GSM İletişim’e nasıl gelinir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...