Samsung Galaxy S5 ekran değişimi

Samsung Galaxy S5 ekran değişimi fiyatı 450 TL, ön cam değişimi fiyatı ise 200 TL‘dir. Peki ekran değişimi ile ön cam değişimi arasındaki fark nedir ? Hemen anlatayım. Ekran komple yani ön cam + dokunmatik alan + iç ekran + dış panelden oluşur. Ön cam ise ekranın önünü kaplayan kısımdır.

Telefonunuzun ekranı kırıldığında dokunmatik alanın tamamı sorunsuz bir şekilde çalışıyor, ekrana görüntü geliyor ve iç ekran kırılması yaşanmamış ise sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Aksi durumlarda ise komple ekran değişimi yapılması gerekir.

Samsung Galaxy S5 ekran değişimi nasıl yapılır

“Samsung Galaxy S5 ekran değişimi” alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Değişim fiyatı 450 TL‘dir.

 1. Değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 2. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
 3. Ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 5. Ekran değişimi sonrasında telefonunuz teknisyen test onay formundan geçirilir ve incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 6. Telefon ekranını dilediğiniz kadar test etme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 7. Onay verdiğinizde ise ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunları ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla kırılmaz cam koruyucu hediyeniz telefona takılır.

Samsung Galaxy S5 ekran değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı (imzlaı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir ki garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy S5 ön cam değişimi nasıl yapılır

“Samsung Galaxy S5 ön cam değişimi” profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve özel cam değişim makinesikullanılarak yapılır.

Ön cam değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Değişim fiyatı 200 TL‘dir.

 1. Ön cam değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez.
 2. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
 3. Ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Orjinal fabrikasyon vakumlu ön cam kullanılır.
 5. Ekran değişimi sonrasında telefonunuz teknisyen test onay formundan geçirilir ve incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 6. Telefon ekranını dilediğiniz kadar test etme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 7. Onay verdiğinizde ise ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunları ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla kırılmaz cam koruyucu hediyeniz telefona takılır.

Samsung Galaxy S5 ön cam değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir ki garanti süresi içerisinde ön cam ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy ekran değişimi videosu

Samsung Galaxy ekran değişimi teknik servisimizde nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer örnek olarak hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz Samsung Galaxy S8 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret diğer bütün ekran ve parça değişim videolarını da inceleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...