Casper Via A1 Plus ekran değişimi

Casper Via A1 Plus ekran değişimi ücreti

Casper Via A1 Plus ekran değişimi fiyatı 450 TL‘dir. Telefonunuzun ekranı alınan darbeler sonrasında kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik basmıyor (çalışmıyor), iç ekran kırılması yaşandı, ekrana görüntü gelmiyor ya da ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler oluştu ise yaşanılan bu sorunun çözüm yolu ekran değişimidir.

“Casper Via A1 Plus ekran değişimi”, alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim CASPER teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

Casper Via A1 Plus ekran değişimi süreçleri

Ekranı kırık bir şekilde GSM İletişim’de getirilen telefonunuzun ekranı ortalama 45 dakika içerisinde değiştirilir. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz de, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ekran değişimi yapılan servis odamız periyodik bir şekilde belirli zamanlarda sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış olarak tasarlanmıştır. 7 gün 24 saat 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur. Özel olarak sigortalanmıştır.

  1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Değişim aşamalarında telefon sıfırlanmaz. Bu sebeple bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  4. Kullanılacak ürünü ve ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğimiz kadar inceleme hakkınız bulunmaktadır.
  5. Test sürecinde yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ücret iadesi hakkınız mevcuttur.
  6. Ekran kırılması sorununu engelleyebilmek amacıyla ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır.
  7. Telefonunuz kesinlikle 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar CASPER teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Casper Via ekran değişimi videosu

Casper Via A1 Plus ekranı kırılan kullanıcıların aklına takılan soru nasıl bir ortamda ekran değişimi yapıldığıdır. Bu sorunun tamamen ortadan kaldırılabilmesi için teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi yapılırken çekmiş olduğumuz videolar GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenmektedir.

Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Casper Via M2 ekran değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Karo gönderiminde batarya değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

Casper Via A1 Plus ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

Casper Via A1 Plus ekranı kırılan kullanıcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan bir tanesi yaşanılan bu sorunun garanti kapsamı dahilinde çözüme kavuşturulur mu olmasıdır. Ekran kırılmaları telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır. Ancak telefonunuzu alırken kasko yaptırdı iseniz mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Casper Via A1 Plus ekran ve diğer parça değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz. Tüm sorularınız uzman CASPER teknisyenlerine danışılarak cevaplandırılmaktadır.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...