Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 2500 TL‘dir. Kullanılan ekran, kırılmaz cam koruyucu, teknisyenler tarafından yapılan müdahale ve kargo ile gönderim yapılıyor ise gönderi ücretleri bu fiyata dahildir.

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi videosu

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişiminin aşamalarını daha yakından inceleyebilmeniz amacıyla onarım süreçleri GSM İletişim tarafından kayıt altına alınmakta ve resmi Youtube kanallarına yüklenmektedir.

Aşağıda paylaşılmış olan video aracılığı ile Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi süreçlerini detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından yapılır. Son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılır. Teknik servis odasında telefon sağlığı için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresimize gidildiği taktirde ortalama 1 saat, iki taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Orijinal Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998B Dynamic AMOLED ürün kullanılır.
  3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran değişimi sonrasında yaşanılan herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız vardır.
  5. Alınan darbeler ile ekranın tekrar kırılmasını engellemek amacıyla telefona ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.
  6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur.

GSM İletişim müşteri yorumları

GSM İletişim’i tercih eden değerli müşterilerin görüşlerini ise hemen aşağıda paylaşmış olduğum oynatma listesi aracılığı ile izleyebilirsiniz.

GSM İletişim referanslar

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 İstanbul, Kadıköy

Müşteri temsilcisi: 0216 550 40 60

Samsung Galaxy S21 Ultra teknik servis fiyatlandırması

GSM İletişim’de Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişiminin yanı sıra diğer arıza yaşanılan parçaların değişimi de yapılmaktadır. Hemen aşağıda Samsung Galaxy S21 Ultra teknik servis fiyatlandırması paylaşılmıştır.

[table id=15 /]

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran kırılması garanti kapsamına girer mi?

Samsung Galaxy S21 Ultra ekranı kırıldı ise garanti kapsamına girmez. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...