Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 2500 TL‘dir. Kullanılan ekran, kırılmaz cam koruyucu, teknisyenler tarafından yapılan müdahale ve kargo ile gönderim yapılıyor ise gönderi ücretleri bu fiyata dahildir.

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi videosu

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişiminin aşamalarını daha yakından inceleyebilmeniz amacıyla onarım süreçleri GSM İletişim tarafından kayıt altına alınmakta ve resmi Youtube kanallarına yüklenmektedir.

Aşağıda paylaşılmış olan video aracılığı ile Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi süreçlerini detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından yapılır. Son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılır. Teknik servis odasında telefon sağlığı için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresimize gidildiği taktirde ortalama 1 saat, iki taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Orijinal Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998B Dynamic AMOLED ürün kullanılır.
  3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran değişimi sonrasında yaşanılan herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız vardır.
  5. Alınan darbeler ile ekranın tekrar kırılmasını engellemek amacıyla telefona ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.
  6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur.

GSM İletişim müşteri yorumları

GSM İletişim’i tercih eden değerli müşterilerin görüşlerini ise hemen aşağıda paylaşmış olduğum oynatma listesi aracılığı ile izleyebilirsiniz.

GSM İletişim referanslar

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 İstanbul, Kadıköy

Müşteri temsilcisi: 0216 550 40 60

Samsung Galaxy S21 Ultra teknik servis fiyatlandırması

GSM İletişim’de Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişiminin yanı sıra diğer arıza yaşanılan parçaların değişimi de yapılmaktadır. Hemen aşağıda Samsung Galaxy S21 Ultra teknik servis fiyatlandırması paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Samsung Galaxy S21 Ultra ekran değişimi2500 TL
Samsung Galaxy S21 Ultra batarya değişimi350 TL
Samsung Galaxy S21 Ultra şarj soketi değişimi300 TL
Samsung Galaxy S21 Ultra arka kapak değişimi200 TL
Samsung Galaxy S21 Ultra kasa değişimi1000 TL
Samsung Galaxy S21 Ultra mikrofon değişimi250 TL
Samsung Galaxy S21 Ultra hoparlör değişimi250 TL
Samsung Galaxy S21 Ultra arka kamera değişimi600 TL
Samsung Galaxy S21 Ultra ön kamera değişimi300 TL

Samsung Galaxy S21 Ultra ekran kırılması garanti kapsamına girer mi?

Samsung Galaxy S21 Ultra ekranı kırıldı ise garanti kapsamına girmez. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

İlgili Yazılar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılanlar

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar genelde 800 - 850...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...

Fren sistemi arızası uyarı işareti

Fren sistemi arızası uyarı işareti Fren sistemi arızası uyarı işareti aşağıdaki gibidir. Lütfen bu işarete dakikalarca bakınız. Ne anlama geldiğini...

Sigara izmariti kaç yılda kaybolur

Sigara izmariti kaç yılda yok olur 2008 yılında içtiğim sigaranın izmaritini yıllarca yanımda taşıdım. Kaç yılda doğada kaybolduğunu gözlemleyebilmek için....

Tekaütlük ne demek

Komutandım Asansör beklerken karşılaştık. Benden yaşlı her insana olan saygımı ona da göstererek içeri girmesini bekledim. O da siz önce...