Huawei şarj sorunu çözümü

Huawei şarj almıyor, dolmuyor sorunu

Huawei akıllı telefonlarında yaşanılan şarj sorunu çözüm yolları ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki siz kullanıcılar tarafından bireysel olarak çözüme kavuşabilen, ikincisi ise teknisyen müdahalesi gerektiren durumlardır. Bu makalemde yaşamış olduğunuz sorunun çözüm yolları detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Ama önce dilerseniz kullanıcılar tarafından sıkça aratılan kelimeleri sizlerle paylaşayım.

 1. Huawei telefonum şarj olmuyor.
 2. Huawei cihazım şarj olmadığı için batarya dolmuyor.
 3. Huawei telefonumda şarj aleti ucunu bastırdığım ya da aşağı yukarı yaptığım zaman cihazım şarj almaya başlıyor.

Huawei şarj sorunu çözümü: Bireysel

Telefonunuzun şarj soketi girişi zamanla elbise pamuğu, kir, toz ve benzeri partiküller sebebi ile tıkanabilir. Bu tıkanıklık ise şarj aleti kablosunun ucunun şarj soketi dişlileri ile temas etmesini engeller.

Çözüm Yolu: Şarj soketi girişine bir ışık ile bakınız. Belirtilen partiküller var ise herhangi bir kürdan yardımı ile dikkatli bir şekilde içerisinden çıkarınız.

Huawei şarj sorunu çözümü: Teknisyen müdahalesi gerektiren

Yukarıdaki müdahale ile şarj sorununu çözemedi iseniz eğer sorun şarj soketi kaynaklıdır. Telefonun alt kısımdan aldığı darbeler, yaşanan kısa devreler ve telefonu şarja takıp çıkarırken aşırı zorlama sebebi ile şarj soketi arızalanır.

Çözüm Yolu: Profesyonel bir HUAWEI teknisyeni tarafından şarj soketi değişimi yapılması gerekir.

Şimdi dilerseniz GSM İletişim’de şarj soketi değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatayım.

Huawei şarj soketi değişimi nasıl yapılır ?

Huawei şarj soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim Huawei teknisyenleri tarafından, cihazınıza özel üretilmiş teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Huawei şarj soketi değişim süresi GSM İletişim’e gelindiğinde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında bu süre 3 (üç) iş günüdür.

 1. Şarj soketi değişiminde orjinal ürün kullanılır.
 2. Bilgileriniz değişim yapıldıktan sonra kesinlikle silinmez.
 3. Telefon sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam eder.

Huawei şarj soketi değişiminin hemen ardından ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli (onaylı) teknik servis şarj soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresi içerisinde şarj soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Huawei şarj soketi değişim videosu

GSM İletişim’de periyodik bir şekilde sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan ve sigortalanmış olan teknik servis odasında huawei şarj soketi değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan Huawei G8 şarj soketi değişimi videosunu izleyebilirsiniz.

Huawei şarj sorunu çözümü fiyat listesi

Hemen aşağıda bulunan tabloda Huawei şarj soketi sorunun çözümü (şarj soketi değişimi) fiyat listesi paylaşılmıştır. Sol kısımda bulunan alandan telefon modelinizi sağ kısımda bulunan sütundan ise değişim fiyatını bulabilirsiniz.

Telefon modeliniz tabloda mevcut değil ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

ŞARJ SORUNU ÇÖZÜMÜ DEĞİŞİM FİYATI
Huawei P6 Şarj Sorunu Çözümü100 TL
Huawei P7 Şarj Sorunu Çözümü100 TL
Huawei GR3 Şarj Sorunu Çözümü70 TL
Huawei GR5 Şarj Sorunu Çözümü70 TL
Huawei G7 Şarj Sorunu Çözümü70 TL
Huawei Honor 7 Şarj Sorunu Çözümü70 TL
Huawei Mate 7 Şarj Sorunu Çözümü100 TL
Huawei Mate 8 Şarj Sorunu Çözümü100 TL
Huawei Mate 9 Şarj Sorunu Çözümü100 TL
Huawei G8 Şarj Sorunu Çözümü100 TL
Huawei Mate 10 Lite Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei Mate S Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei Y6 Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei Honor 6 Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei P10 Lite Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei Nova Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei P8 Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei P8 Lite Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei P9 Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei P9 Lite Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz
Huawei P10 Plus Şarj Sorunu ÇözümüSorunuz

Sorun, teknisyenler cevaplasınlar

Huawei şarj soketi değişimi ve yaşanılan diğer sorunlar hakkında aklınıza takılan bütün soruları hemen aşağıda bulunan telefon numaraları üzerinden GSM İletişim’i arayıp HUAWEI teknisyenlerine bağlanarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 / 05327724872

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba Huawei G8 telefonum şarja takınca kırmızı ışık bildirimi yanıyor ama hiçbir türlü açılmıyor

 2. Selamlar ben yaklaşık 2,5 3 yıldır huawie mate 10 lite kullanıyorum telefonumdan da çok memnunum fakat telefon bir anda sarj almadı sarj aletimde bir sorun var desem başka sarj aletlerine taktığım halde sarj almadı benim şimdi ne yapmam gerekiyor sarj soketinde mi bir problem var yardımcı olabilir misiniz?

 3. Merhabalar öncelikle bey 1 5 yıldır huawei p9 lite kullanıyorum fakat sıkıntım şu ki mesela sarjım 90 okula gidiyorum 1 -2 saat sonra bir bakıyorum 60 lara 70 lere düşmüş oysaki arka plandada hiç açık bişey yok veyatta sarjımı fulluyorum takılıyorum 50 60 lara geldiginde kendiliginden sarj bitti diyip kapanıyor oysaki sarjım da dolu bana lütfen sebebini veyatta çözümünü söylermisiniz tşeekkkür ederiimm 🙂

  1. Eren Bey merhaba;
   Sorunun çözüm yolu batarya değişimi yapılması olabilir.
   Selamlar.

 4. Gr3 telefon şarjı bitti kapandı şimdi ne şarj oluyor nede açılıyor birtamirci şarj entegresi arızali dedi bu şarj soketi oluyor herhalde masrafı ne olur

  1. Ertan Bey merhaba;
   Şarj entegresi anakart üzerinde bulunmaktadır. Maalesef ki ilgili parçanın değişimi ya da tamiri GSM İletişim’de yapılamamaktadır.
   Selamlar.

 5. Merhaba telefonum iki haftalık telefon şarz almıyor merkez servise götürdüm sıvı teması var dediler fakat ben telefonu hiç bir şekilde ne suyta düşürdüm nede üstüne su döküldü merkez servis ana kart +ekran kartı+başka bir parçasınında değişeceğini söyledi ve telefonu aldığım paradan daha fazla para isteyip tamir edeceklerini söyledi bende sinirlenip yaptırmadım.
  Telefon şarza takılıyken bütün fonksiyonları çalışıyor sadece şarz almıyor şarza takılıyken sürekli % 2 şarz olduğunu gösteriyor şarzdan çıkardığım zaman 30 saniye içinde kapanacak diye uyarı veriyor.
  Bu sorun çözülebilirmi çözülebilirse ücreti ne kadar olur.

  1. Çetin Bey merhaba;
   Sıvı teması var ise maalesef ki servisimizde de çözümü bulunmamaktadır. Şarj aoketi değişimi yapılarak sorun çözülebilir ise eğer ücreti telefon modelinizi paylaştığınız taktirde fiyat bilgisini verebilirim.
   Selamlar.

   1. model:huawei p 9 lite 2017 16 gb black
    27.04.2018 tarihinde vatan bilgisayardan aldım

    telefonun şarza takılı olduğu sürece her türlü çalışıyor tek sorun bugün üçüncü gün %2 şarz var gösteriyor şarzdan çıkardığım gibi şarza takın aksi takdirde cihazınız 30 saniye içinde kapanacak diye uyarı veriyor ve kapanıyor tekrar şarza takıldığı zaman kendiliğinden açılıyor.
    gördüğüm kadarıyla tek sorun şar olamaması

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...