Samsung Galaxy A10 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A10 akıllı telefon ekranı kırıldı ise değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 400 TL‘dir. Bu makalede Samsung Galaxy A10 ekran değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilir detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Yazımı okuduktan sonra aklınıza takılan bütün soruları GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Samsung Galaxy A10 ekran değişimi nasıl yapılır

“Samsung Galaxy A10 ekran değişimi” alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından, periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiş, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Samsung Galaxy A10 ekran değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresine gidildiği taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran değişimi öncesi ya da sonrası telefon sıfırlanmaz. Yani bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal Samsung Galaxu A10 SM-A105F ekranı kullanılır.
  3. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Ekranın tekrar kırılmasını önlemek amacıyla telefona ücretsi olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.
  6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.
  7. Garanti süresi dahilinde, ekran ile ilgili kullanıcı hatası (kırık, çatlak, çizik, sıvı teması gibi) karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy A10 ekran değişimi videosu

GSM İletişim teknik servis odasında teknisyenler tarafından Samsung Galaxy A10 ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğum ve GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenen video aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A10 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A10 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy A10 ekran değişimi fiyatı 400 TL‘dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyor ise 2 taraflı kargo ücretleri dahildir.

Ekran değişimi fiyatları döviz kuru ve üretici firmalara göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple güncel fiyat için 02165504060 müşteri temsilcisi hattını arayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A10 teknik servisi

GSM İletişim’de sadece Samsung Galaxy A10 ekran değişimi değil aynı zamanda anakart haricindeki diğer bütün parçaların da değişimi yapılmaktadır. Hemen aşağıda tablolu bir şekilde diğer parçaların değişim ücretlerini paylaşıyorum.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Samsung Galaxy A10 ekran değişimi400TL
Samsung Galaxy A10 batarya değişimi200TL
Samsung Galaxy A10 kasa değişimi250TL
Samsung Galaxy A10 arka kapak değişimi250TL
Samsung Galaxy A10 şarj soket değişimi150TL
Samsung Galaxy A10 kulaklık soketi değişimi150TL
Samsung Galaxy A10 mikrofon değişimi150TL
Samsung Galaxy A10 arka kamera değişimi200TL
Samsung Galaxy A10 ön kamera değişimi150TL
Samsung Galaxy A10 hoparlör değişimi150TL
Samsung Galaxy A10 ses tuşu değişimi120TL
Samsung Galaxy A10 kamera camı değişimi100TL

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung Galaxy A10 ekran değişimi fazla maliyetli görünmüyor. Ben nedense bu tip telefonların ekranları kırıldığı zaman çok daha yüksek fiyatlar çıkar diye düşünüyordum. Yazı için çok teşekkürler.

Son Yazılanlar

iPhone 11 ekran değişimi

iPhone 11 ekran değişimi nasıl yapılır iPhone 11 ekran değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte...

Lastikte Hız Sınırı

Lastiklerin üzerinde yazan hız sembolleri, lastik hız sınırı ve ve hız limitlerinin neler olduğunu sizler paylaşacağım ama öncesinde bu makalemi...

Cartel

Yıllardan 1996 olması lazım. Sabah beni uyandıran şarkı. Aşkın abim son ses dinliyor evde. Takmış kaseti kaset çalara. Uykumdan olmuşum...

Padişahların yemeklerini tadan kişi

Padişahın yemeklerini tadan kişiye çeşnicibaşı adı verilir. Tam burada kendime bir not düşeyim. Şarabdar ile ilgili bir başka yazı da...

#Susamam

https://www.youtube.com/watch?v=L5K3IxINr7A Susamam

Huawei P30 Pro ekran değişimi

Huawei P30 Pro akıllı telefon ekranı alınan darbeler ile kırılabilir. Böyle bir sorun ile karşılaştı iseniz profesyonel bir HUAWEI teknisyeni...

Mezarlıkta kıble yönü nasıl bulunur

Ben: "Nereye gidiyorsun dayı? Beni de bindirir misin motosiklete?" Dayım: "Anneannene. Gel bin." Mezarlığa gitmekten korkardım. Ama işin ucunda motosiklete...

Sessizlik bürünür

Sessizlik bürünür bana, Bakışımdaki çığlıkları duyan sen yokken. Sessizlik bürünür sana, Nefretle sevdiğin kokuda ben yokken. Sessizlik bürünür onlara, Çığlık...