LG V30 Ekran Değişimi

LG V30 Ekranı Kırıldıysa

LG V30 akıllı telefonunuzun ekranı kırıldı ise profesyonel GSM İletişim teknisyenleri tarafından ortalama 30 dakika içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. GSM İletişim’e gidemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edildiği gibi tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır ve sigortalıdır. Yani cihazınız servis odasına girdiği anda sigortalanmış olur.

 1. LG V30 ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Değişim aşamalarında telefonunuza format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran şıklığı ve kalitesi ilk günkü haline geri dönmektedir.
 5. Telefonunuz teknisyen test onay formundan geçirildikten sonra incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 6. İnceleme sürecinde yaşayacağını en ufak bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 7. Ekran kırılması, ön cam çatlaması ve iç ekran kırılmaları gibi sorunlar ile karşılaşmanızı engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır.

LG V30 ekran değişiminin hemen ardından ise il yapılan işlem 6 aylık GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınızın hazırlanmasıdır. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili garanti süreci içerisinde karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

LG Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de LG ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan LG G6 ekran değişimi videosunu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda GSM İletişim Youtube kanalını ziyaret ederek teknisyenler tarafından çekilmiş olan diğer videoları da izleyebilirsiniz.

LG V30 Ekranı Kırıldı, Garanti Kapsamına Girer Mi ?

LG V30 ekranı kırılan kullanıcılar tarafından ilk akla gelen soru “LG V30 ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?” sorusu olmaktadır. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılması, ön cam çatlaması, iç ekran kırılması ve telefonun darbe alması sebebi ile ekranın çalışmaması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Cihazınızı alırken kaskosunu yaptırdı iseniz ve kasko sözleşmesinde de ekran kırılması sigortası mevcut ise de ücretsiz bir şekilde kasko firmanız aracılığı ile ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

LG v30 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları 0216 550 40 60 numaralı telefonu arayarak GSM İletişim LG teknisyenlerine ya da buradaki yorum alanından sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mehmet Bey merhaba;
   Maalesef ilgili parça şu anda GSM İletişim görünmemektedir. Ancak servisimizi arayarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

 1. Merhabalar lg v30 bilindiği üzere su geçirmez ekranı değiştiği zaman su geçirir mi sony m4aqua cihazlarında içi açılınca o özelliği gidiyordu sizde de öyle mi?
  Bir de fiyat rica edebilir miyim?

 2. lg v30 plus arka cam kapak değişimi yapıyormusunuz? yapılıyorsa ücret ne kadardır? İyi çalışmalar.

  1. Uğur Bey merhaba;
   Maalesef ilgili parça şu anda stoklarımızda görünmemektedir. Ancak servisimizi arayarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...