iPhone 7 ekran değişimi

iPhone 7 ekranı oldukça hassastır. Her akıllı telefonda olduğu gibi camdan üretilmesinden dolayı alınan bir darbe ile kırılabilir. Ön cam çatlaması yaşanabilir. İç ekran kırılması sebebi ile ekrana görüntü gelmeyebilir. Bunlar birlikte ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler ya da yatay – dikey çizgiler oluşabilir. Sıkça rastlanan bir diğer sorun ise dokunmatik çalışmıyor (basmıyor) problemidir.

Yukarıda anlatmış olduğumuz sorunlar ile karşılaşılıyorsa çözüm yolu ekran değişimi yapılmasıdır. Peki iPhone 7 ekran değişiminde nelere dikkat edilmelidir.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır.
 2. Gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda onarım yapılmasıdır.
 3. Bilgiler olduğu gibi kalmalıdır.
 4. Profesyonel APPLE teknisyenleri tarafından değişim gerçekleştirilmelidir.
 5. Telefonunuz teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

GSM İletişim’de “iPhone 7 ekran değişimi” nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte anlatılmıştır.

iPhone 7 ekran değişimi fiyatı

iPhone 7 ekran değişimi fiyatı 220 TL‘dir. Ekran onarım işlemleri alanında uzman ve ileri derecede tecrübeye sahip APPLE teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı teknik servis odasında, özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 7 ekran değişimi süresi GSM İletişim’de ortalama 30 dakika iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ortalama 3 (üç) iş günüdür.

 1. Komple yani ön cam + dokunmatik alan + iç ekran + dış panelden oluşan fabrikasyon vakumlu orjinal ürün kullanılır.
 2. Telefon sıfırlanmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran kalitesi ve görünümü ilk günkü haline geri döner.
 5. Ekran değişimi sonrası telefonunuz teknisyen test onay formundan geçirilir ve incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 6. Telefon ekranını dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 7. Onay verdiğiniz ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.

iPhone 7 ekran onarımı (değişimi) sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın olması sebebi ile ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone 7 ekran değişimi videosu

GSM İletişim’de iPhone 7 ekran değişimi periyodik olarak sterilize edilmekte olan, tamamen statik elektrikten arındırılmış, teknisyenlerin statik elektrikten arındırıcı bileklik ve özel teknisyen eldiveni taktığı, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan ve aynı zamanda sigortalı olan teknik servis odasında gerçekleştirilir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda GSM İletişim Resmi Youtube Kanalı‘nı ziyaret ederek diğer model akıllı telefon ekran ve parça değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

iPhone 7 parça değişimi 2018 fiyat listesi

iPhone 7 ekran değişimi yanı sıra GSM İletişim’de akıllı telefonunuzda yaşanılan diğer sorunlarda çözüme kavuşturulur. Aşağıdaki tabloda yapılan parça değişimi ve fiyat bilgisi paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
iPhone 7 Ekran Değişimi220 TL
iPhone 7 Kasa Değişimi300 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi200 TL
iPhone 7 Power Tuşu Değişimi150 TL
iPhone 7 Arka Kamera Değişimi150 TL
iPhone 7 Ön Kamera Değişimi150 TL
iPhone 7 Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 7 Hoparlör Değişimi150 TL
iPhone 7 Home Tuşu Değişimi120 TL
iPhone 7 Mikrofon Değişimi120 TL
iPhone 7 Ses Tuşu Değişimi120 TL
iPhone 7 Sensör Değişimi120 TL
iPhone 7 Sim Yuvası Değişimi120 TL
iPhone 7 Wifi Değişimi500 TL

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...