LG G4 batarya değişimi, şarj solmuyor sorunu

LG G4 batarya değişimi nasıl yapılır ?

LG G4 batarya değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 100 TL‘dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenleri tarafından özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servis odası gerekli bütün koşulları sağlar.

LG G4 batarya değişimi süresi GSM İletişim’e gelindiğinde ortalama 30 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Batarya değişiminde 3000 mAh orjinal batarya kullanılır.
 2. Değişim süreçlerinde telefonunuzda bulunan bilgiler kesinlikle silinmez.
 3. Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.

LG G4 batarya değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

LG G4 batarya değişimi videosu

Hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile GSM İletişim teknik servis odasında LG G4 batarya değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. İlgili videoda müşteri isteği doğrultusunda ekran ve arka kapak değişimi de yapılmıştır.

LG G4 şarj soketi değişimi nasıl yapılır ?

LG G4 şarj soketi değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 70 TL‘dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenleri tarafından özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Telefona zarar gelmemesi için teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlar.

LG G4 şarj soketi değişimi süresi GSM İletişim’e gelindiğinde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Şarj soketi değişiminde telefon modeline uygun orjinal şarj soketi kullanılır.
 2. Değişim süreçlerinde telefonunuzda bulunan bilgiler kesinlikle silinmez.
 3. Onarım sonrasında telefon sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam eder.

LG G4 şarj soketş değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis şarj soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede garanti süresi dahilinde şarj soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

LG G4 şarj sorunu çözümü videosu

Hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile GSM İletişim teknik servis odasında LG G4 şarj soketi değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer bütün parça değişimi videolarını da izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

GSM iletişim Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Bu adrese gelirseniz eğer ekran değişimi süresi ortalama 30 dakikadır.

İstanbul’da yaşamıyor ya da bu adrese gelmeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde Huawei ses açma/kapama tuşu değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 / 05327724872

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

LG G4 batarya ve şarj sorunu yaşanma sebepleri

LG G4 Batarya Değişimi
LG G4 Batarya Değişimi

LG G4 akıllı telefonlarında bataryanın çabuk bitmesinin sebebi batarya ömrünün sona ermeye başlamasından ya da batarya şişmesinden kaynaklanır. Her batarya da olduğu gibi LG G4 akıllı telefonlarının bataryaları da belirli bir kullanım sayısından (Örneğin 300 defa doldurulma) ilk performansından uzaklaşır. Başta bir kaç gün yeterli olan şarj zamanla saat bazına kadar düşebilir. Bununla birlikte batarya şişmeleri de batarya dayanıklılık süresini etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Batarya dayanıklılık süresini azaltan diğer sebeple ise orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması, telefonun %100 şarj olmadan şarjdan alınması ya da gece yatmadan önce telefonun şarjda bırakılması olarak verilebilir.

LG G4 Şarj Sorunu Çözümü
LG G4 Şarj Sorunu

Lg G4 akıllı telefonlarının şarj almama sebebi ise şarj soketinin elbise pamuğu ve benzeri parçacıklar (kir, toz) sebebi ile tıkanması ya da şarj soketi arızalanmasından kaynaklanmaktadır. İlk sorun sizler tarafından bir kürdan kullanılarak ilgili alandaki partiküllerin temizlenmesi ile çözüme kavuşturulabilir ancak ikinci sorunda teknisyen müdahalesi gerekir. LG G4 şarj sorunu neden yaşanır ?

 1. Havadaki nem ve sıvı teması sonrasında şarj soketinin oksitlenmesi,
 2. Alınan darbeler sebebi ile şarj soketinin kırılması/çatlaması,
 3. Şarj soketi dişlilerinin kopması,
 4. Yaşanan kısa devreler,
 5. Telefonu şarja takıp çıkarırken aşırı zorlama olarak verilebilir.

LG G4 batarya değişimi veya şarj sorunu hakkında aklınıza takılan bütün soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve uzmanlar tarafından bu soruların cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...