Serhat Sağlam
HTC One M8 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır
HTC One M8 Batarya Değişimi

HTC One M8 batarya değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

HTC One M8 batarya sorunları

HTC One M8 akıllı telefonlarında yaşanan sorunların başında batarya şişmesi ve şarjın çabuk bitiyor olması gelmektedir. Şarjın çabuk bitmesi batarya kullanım ömrünün (sayısının) sona ermeye başlamasından kaynaklanmaktadır. Batarya şişmesinin sebebi ise genellikle kullanıcı hatası olarak verilebilir (örneğin orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması).

Yaşanılan bu iki probleminde çözüm yolu batarya değişimi yapılmasıdır. HTC One M8 batarya değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Pil değişimi profesyonel HTC teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis ortamı gerekli koşulları sağlamalı,
  3. Orjinal ürün kullanılmalı,
  4. Telefon batarya garanti kartı ile birlikte sizlere telsim edilmelidir.

Bu yazımda GSM İletişim’de HTC One M8 batarya sorunu nasıl çözüme kavuşturulur tüm detayları ile birlikte anlatılmıştır.

HTC One M8 batarya değişimi

“HTC One M8 batarya değişimi” alanında uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Batarya değişimi süresi teknik servisimize uğradığınız taktirde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

  1. Orjinal 2600 mAh batarya kullanılmaktadır.
  2. Değişim sonrası şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  3. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti kartınızın olması sebebiyle, garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak HTC teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

HTC One M8 batarya değişimi videosu

HTC One M8 batarya (pil) değişimi nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde izleyebilmenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından özel olarak video çekimi yapılmış ve GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenmiştir.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile HTC One M8 batarya değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın