HTC One M8 batarya değişimi

HTC One M8 batarya sorunları

HTC One M8 akıllı telefonlarında yaşanan sorunların başında batarya şişmesi ve şarjın çabuk bitiyor olması gelmektedir. Şarjın çabuk bitmesi batarya kullanım ömrünün (sayısının) sona ermeye başlamasından kaynaklanmaktadır. Batarya şişmesinin sebebi ise genellikle kullanıcı hatası olarak verilebilir (örneğin orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması).

Yaşanılan bu iki probleminde çözüm yolu batarya değişimi yapılmasıdır. HTC One M8 batarya değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Pil değişimi profesyonel HTC teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis ortamı gerekli koşulları sağlamalı,
  3. Orjinal ürün kullanılmalı,
  4. Telefon batarya garanti kartı ile birlikte sizlere telsim edilmelidir.

Bu yazımda GSM İletişim’de HTC One M8 batarya sorunu nasıl çözüme kavuşturulur tüm detayları ile birlikte anlatılmıştır.

HTC One M8 batarya değişimi

“HTC One M8 batarya değişimi” alanında uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Batarya değişimi süresi teknik servisimize uğradığınız taktirde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

  1. Orjinal 2600 mAh batarya kullanılmaktadır.
  2. Değişim sonrası şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  3. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti kartınızın olması sebebiyle, garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak HTC teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

HTC One M8 batarya değişimi videosu

HTC One M8 batarya (pil) değişimi nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde izleyebilmenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından özel olarak video çekimi yapılmış ve GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenmiştir.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile HTC One M8 batarya değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

iPhone 11 ekran değişimi

iPhone 11 ekran değişimi nasıl yapılır iPhone 11 ekran değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte...

Lastikte Hız Sınırı

Lastiklerin üzerinde yazan hız sembolleri, lastik hız sınırı ve ve hız limitlerinin neler olduğunu sizler paylaşacağım ama öncesinde bu makalemi...

Cartel

Yıllardan 1996 olması lazım. Sabah beni uyandıran şarkı. Aşkın abim son ses dinliyor evde. Takmış kaseti kaset çalara. Uykumdan olmuşum...

Padişahların yemeklerini tadan kişi

Padişahın yemeklerini tadan kişiye çeşnicibaşı adı verilir. Tam burada kendime bir not düşeyim. Şarabdar ile ilgili bir başka yazı da...

#Susamam

https://www.youtube.com/watch?v=L5K3IxINr7A Susamam

Huawei P30 Pro ekran değişimi

Huawei P30 Pro akıllı telefon ekranı alınan darbeler ile kırılabilir. Böyle bir sorun ile karşılaştı iseniz profesyonel bir HUAWEI teknisyeni...

Mezarlıkta kıble yönü nasıl bulunur

Ben: "Nereye gidiyorsun dayı? Beni de bindirir misin motosiklete?" Dayım: "Anneannene. Gel bin." Mezarlığa gitmekten korkardım. Ama işin ucunda motosiklete...

Sessizlik bürünür

Sessizlik bürünür bana, Bakışımdaki çığlıkları duyan sen yokken. Sessizlik bürünür sana, Nefretle sevdiğin kokuda ben yokken. Sessizlik bürünür onlara, Çığlık...