Samsung Galaxy S7 ekran değişimi

Samsung Galaxy S7 ekranı kırıldı ya da camı çatladı ise

Samsung Galaxy S7 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekran kırılması yaşandı, alınan darbeler sebebi ile dokunmatik basmıyor, mürekkep akması tarzında lekeler oluştu ya da telefonda görüntü kaybı yaşanmış ise ekran değişimi yapılması gerekir. Samsung Galaxy S7 ekran değişimi yapılırken aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Onarım profesyonel SAMSUNG teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
  2. Orjinal ürün kullanılmalıdır.
  3. Bilgileriniz silinmemelidir (kullanıcı isteği doğrultusunda).
  4. Onarım yapılan teknik servis odası cihaza zarar gelmemesi için gerekli tüm koşulları sağlamalıdır.
  5. Ekran garanti kartı ile birlikte telefonunuz sizlere teslim edilmelidir.

GSM İletişim’de Samsung Galaxy S7 ekran değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilir ve ücretlendirme hakkında tüm detaylar hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Samsung galaxy s7 ekran değişimi nasıl yapılır ?

GSM İletişim’de Samsung galaxy s7 ekran değişimi alanında uzmanlaşmış ve ileri derecede tecrübe sahibi SAMSUNG teknisyenleri tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanlar ve cihaz modeline uygun orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. “Samsung Galaxy S7 ekran değişimi” fiyatı ise 750 TL‘dir.

Not: Samsung Galaxy S7 ön cam değişimi fiyatı 350 TL‘dir. Ön cam çatladıktan sonra dokunmatik alan sorunsuz bir şekilde çalışıyor, iç ekranda kırılma yaşanmamış ise sadece ön cam değişimi yapılabilir.

Samsung galaxy s7 ekran değişimi süresi ise GSM İletişim teknik servis adresine gelindiğinde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran değişiminde komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Bilgileriniz telefonunuza format atılmadığı için kesinlikle silinmez.
  3. Ekran kalitesi ilk günkü şıklığı ve kalitesine geri döndüğü gibi, ekran performansı yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran kırılması, ön cam çatlaması ve benzeri sorunlar ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla ücretsiz kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.
  5. Telefon ekranını dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Samsung Galaxy S7 ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung galaxy s7 ekran değişimi videosu

Samsung Galaxy S7 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer GSM İletişim teknisyenleri tarafından çekilmiş olan hemen aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Ekran değişimi yanı sıra arka kapak değişimi de kırık olduğu için değişimi yapılmıştır.

GSM İletişim adres bilgileri

GSM iletişim Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Bu adrese gelirseniz eğer ekran değişimi süresi ortalama 30 dakikadır.

İstanbul’da yaşamıyor ya da bu adrese gelmeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde Huawei ses açma/kapama tuşu değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 / 05327724872

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...