Huawei Mate 10 ekran değişimi

Huawei Mate 10 ekran değişimi fiyatı

Huawei Mate 10 ekran değişimi fiyatı 500 TL‘dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

“Huawei Mate 10 ekran değişimi” süresi GSM İletişim’e gelindiği taktirde ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Komple ön cam + dokunmatik alan + iç ekran + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Ekran değişimi sırasında telefon sıfırlanmaz bu sebeple bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Cihazınızın ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
 5. Ekran değişimi tamamlanır tamamlanmaz telefon teknisyenlerimizin test onay formundan geçirilir. Başarılı bir şekilde bu formdan geçen telefon
 6. Telefon ekranını dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 7. Sizler tarafından onay verildiğinde ilk olarak kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak ekrana takılır. Ardından 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartınız hazırlanarak telefonunuz sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim HUAWEI teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

Huawei Mate 10 ekran değişimi nasıl yapılır

Huawei Mate 10 ekran değişimi periyodik bir şekilde sterilize edilmekte olan, statik elektrikten tamamen arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan ve aynı zamanda tüm zararlar için sigortalanmış olan teknik servis odamızda gerçekleştirilir. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve özel teknisyen eldiveni takmaktadırlar.

Teknik servisimizde Huawei ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan Huawei P10 Plus ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda GSM İletişim Resmi Youtube Kanalı‘nı ziyaret ederek diğer marka ve model akıllı telefonların ekran – parça değişim videolarını inceleyebilirsiniz.

Huawei Mate 10 parça değişimi 2018 fiyat listesi

Telefonunuzda yaşanılan diğer sorunlarda HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur. Örnek olarak telefonunuzun şarjı çabuk bitiyor ise batarya değişimi, cihaz şarj soketi arızalanmış ise şarj soketi değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Hemen aşağıdaki tablonun sol kısmında yapılan işlem, sağ kısmından ise değişim fiyatına ulaşabilirsiniz. Tabloda “Sorunuz” yazıyor ise servisimizi arayarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Huawei Mate 10 ekran değişimi500 TL
Huawei Mate 10 batarya değişimiSorunuz
Huawei Mate 10 arka kapak değişimiSorunuz
Huawei Mate 10 şarj soketi değişimiSorunuz
Huawei Mate 10 mikrofon soketi değişimiSorunuz
Huawei Mate 10 hoparlör değişimiSorunuz
Huawei Mate 10 arka kamera değişimiSorunuz
Huawei Mate 10 ön kamera değişimiSorunuz

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Huawei Mate 10 ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

Huawei Mate 10 ekran kırılması, ön cam çatlaması, iç ekran kırılması, sıvı teması, alınan darbeler sebebi ile ekranın hasar görmesi telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır. Telefon alınırken kaskosu yapıldı ise kasko firmanız ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kasko firması ekran değişimi yapılmasını sağlayabilir.

Huawei Mate 10 ekran ve parça değişimi süreçleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da aşağıdaki yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Gsm iletişimin sitesine baktığımda Huawei mate 10 için ekran değişimi fiyatlarını göremedim. Cihazımın ekranını değiştirmek istiyorum. İstanbul dışında ikamet ediyorum. Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız senirim.

 2. İyi günler elimde mate 10 var ekran kırıldı fiyat ve ekran varsa veya temin edebilirseniz iletişime geçmenizi rica ediyorum

  1. Ali Bey merhaba;
   GSM İletişim’de Huawei Mate 10 ekran değişimi yapılmakta olup değişim fiyatı 300 TL’dir.
   Selamlar.

 3. Merhaba mate 10 pro iç ekran çatladı değişim fiyatı nedir acaba çok acil bilgi rica ederim. İzmir de ikamet ediyorum nasıl gönderim yapabilirim ve ne kadar surede tamir edilir?

  1. Eren Bey merhaba;
   Maalesef ilgili ekran şu anda stoklarımızda görünmemektedir. Ancak servisimizi arayarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...