Serhat Sağlam

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi nasıl yapılır

Arkadaşlarınla Paylaş!

General Mobile GM 8 Go ekranı kırıldı ise alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişimGeneral Mobile teknisyenleri tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu makalemde General Mobile GM 8 Go ekran değişimi GSM İletişim’de nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte anlatacağım.

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi fiyatı

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL‘dir.

Ekran değişimi profesyonel General Mobile teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi nasıl yapılır

“General Mobile GM 8 Go ekran değişimi” periyodik bir şekilde sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiş ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında yapılmaktadır.

GSM İletişim teknik servis odası cihaz güvenliği için özel olarak sigortalanmıştır.

  1. Ekran değişimi süreçlerinde bilgileriniz silinmez.
  2. Ekran tamiri sonrasında telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Orjinal ekran kullanılır.
  4. Ücretsiz olarak ekran kırılmaz cam koruyucu takılır.
  5. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi videosu

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılıyor daha yakından incelemenizi sağlamak amacı ile teknisyenler tarafından çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube kanalına eklenmektedir.

Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile “General Mobile GM 8” ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

General Mobile GM 8 Go ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi?

Ekran kırılmaları telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak öğrenebilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın