General Mobile GM 8 Go ekran değişimi nasıl yapılır

General Mobile GM 8 Go ekranı kırıldı ise alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişimGeneral Mobile teknisyenleri tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu makalemde General Mobile GM 8 Go ekran değişimi GSM İletişim’de nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte anlatacağım.

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi fiyatı

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL‘dir.

Ekran değişimi profesyonel General Mobile teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi nasıl yapılır

“General Mobile GM 8 Go ekran değişimi” periyodik bir şekilde sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiş ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında yapılmaktadır.

GSM İletişim teknik servis odası cihaz güvenliği için özel olarak sigortalanmıştır.

  1. Ekran değişimi süreçlerinde bilgileriniz silinmez.
  2. Ekran tamiri sonrasında telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Orjinal ekran kullanılır.
  4. Ücretsiz olarak ekran kırılmaz cam koruyucu takılır.
  5. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi videosu

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılıyor daha yakından incelemenizi sağlamak amacı ile teknisyenler tarafından çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube kanalına eklenmektedir.

Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile “General Mobile GM 8” ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

General Mobile GM 8 Go ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi?

Ekran kırılmaları telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

General Mobile GM 8 Go ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...