Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 650 TL‘dir. Teknik servisimizde ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm servis koşullarının bir araya getirildiği ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

“Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi” süresi ise GSM İletişim teknik servis adresimiz ziyaret edildiği taktirde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında sadece 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi nasıl yapılır ?

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi belirli zaman aralıklarında periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiş, 7/24 8 farklı güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda uzun yılların bilgi birikimine sahip profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Teknik servisimiz sigortalıdır. Yani telefonunuzda yapılan onarım işlemlerinde cihazınız sigortalanmış olur.

 1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Telefon ekran değişimi öncesi ve sonrasında cihazınız sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona temperli kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılır.
 5. Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 6. Telefonunuz kesinlikle 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 7. Garanti süresi boyunca ekran ile ilgili, kullanıcı hatası (ekran kırılması, iç ekran çatlaması, ekranın darbe alması sonucu hasar görmesi, sıvı teması vb…) dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi videosu

Teknik servisimizde yapılan ekran ve parça değişimlerinin özel olarak videoları çekilerek GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenmektedir.

Mesela hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile servisimizde Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 3 teknik servisi

GSM İletişim’de Samsung Galaxy Note 3 ekran değişiminin yanı sıra yaşanılan diğer sorunlarda çözüme kavuşturulur. Mesela;

 1. Telefonla konuşurken karşı tarafa ses gitmiyor ise mikrofon soketi değişimi,
 2. Batarya çabuk bitiyor ya da şişmiş ise batarya değişimi,
 3. Hoparlörden cızırtılı bir şekilde ses geliyorsa ya da hiç gelmiyorsa hoparlör değişimi
 4. Arka kapak hasar aldı ise (kırıldı, çatladı) arka kapak değişimi,
 5. Kulaklıktan ses gelmiyor ise ya da telefon kulaklık modunda kaldı ise kulakık soketi değişimi yapılır.

Teknik servisimizde yapılan diğer parça değişimlerine ve değişim ücretlerine hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM ÜCRETİ
Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi 650 TL
Samsung Galaxy Note 3 Ön Cam Değişimi 130 TL
Samsung Galaxy Note 3 Batarya Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Arka Kapak Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Kasa Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Şarj Soketi Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Mikrofon Soketi Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Hoparlör Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Arka Kamera Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Ön Kamera Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Ahize Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Açma Kapama Tuşu Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 3 Kulaklık Soketi Değişimi 100 TL

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında sormak istediğiniz sorular olursa eğer firmamızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimize danışılarak bu soruların cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oyun ortalaması: 4,67 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 650 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 350...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...