Samsung Galaxy Note 2 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 2 akıllı telefon ekranları alınan darbeler sebebi ile hasar görebilmektedir. Ön camda çatlama, iç ekranda kırılma, dokunmatik çalışmıyor (basmıyor) problemi, ekrana görüntü gelmeme, ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler ya da yatay – dikey çizgiler oluşabilmektedir. Bu tarz sorunlar ile karşılaşıldığında ise çözüm yolu teknisyen müdahalesinden geçer. Makalemde Samsung Galaxy Note 2 ekran değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Samsung Galaxy Note 2 ekran değişiminde dikkat

Samsung Galaxy Note 2 ekran değişimi profesyonel SAMSUNG teknisyenleri tarafından, gerekli servis koşullarının sağlandığı ortamda, orjinal ürün kullanılarak ve ekran garantisi verilerek yapılmalıdır.

Sadece ön cam mı yoksa komple ekran değişimi mi yapılmalı dikkat edilmelidir. Arasında büyük bir maliyet farkı bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Note 2 ekran değişimi nasıl yapılır

“Samsung Galaxy Note 2 ekran değişimi”, alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, cihazınıza zarar gelmemesi için özel olarak dizayn edilmiş teknik servis odamızda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi fiyatı ise 350 TL‘dir.

Samsung Galaxy Note 2 ekran onarım süresi servisimizde ortalama 45 dakika iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise ortalama 3 (üç) iş günüdür.

  1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Değişim aşamalarında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Ekran kalitesi ilk günkü görümüne kavuşur.
  4. Ekran performansında (dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde) herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5.  Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu ekranını dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  6. Ekranın tekrar kırılmasını veya ön camın çatlamasını engellemek amacıyla ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır.
  7. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir.

Ekran garanti kartınız olması sebebi ile, garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy Note 2 ön cam değişimi

Samsung Galaxy ekran değişimi fiyatının 400 TL olduğunu söylemiştik. Samsung Galaxy ön cam değişimi fiyatı ise 150 TL’dir. Ekran kırıldıktan sonra dokunmatik alan sorunsuz bir şekilde çalışıyor, iç ekranda kırılma – çatlama yaşanmamış ve ekrana görüntü tam olarak geliyorsa sadece ön cam değişimi yapılabilir.

Ön cam değişimi yapılıp yapılamayacağı teknik servisimizde yapılmakta olan testler sonucunda anlaşılmaktadır.

Samsung Galaxy ekran değişimi nasıl yapılır

Teknik servisimizde Samsung Galaxy ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğum Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi videosunu izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 2 parça değişimi 2018 fiyat listesi

Samsung Galaxy Note 8 ekran ve ön cam değişimi yanı sıra GSM İletişim’de diğer parçalarında değişimi yapılmaktadır. Sorun yaşadığınız parçanın değişim fiyatı hakkında bilgi alabilmek için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM ÜCRETİ
Samsung Galaxy Note 2 Ekran Değişimi350 TL
Samsung Galaxy Note 2 Ön Cam Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 2 Batarya Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 2 Arka Kapak Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 2 Kasa DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy Note 2 Şarj Soketi Değişimi70 TL
Samsung Galaxy Note 2 Mikrofon Soketi Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 2 Hoparlör Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 2 Arka Kamera Değişimi100 TL
Samsung Galaxy Note 2 Ön Kamera Değişimi80 TL
Samsung Galaxy Note 2 Ahize DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy Note 2 Açma Kapama Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy Note 2 Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Samsung Galaxy Note 2 ekran, ön cam ve diğer parça değişimleri ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları GSM İletişim müşteri hizmetleri hattınız arayarak ya da alt kısımdaki yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...