Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Öncesi Dikkat

Samsung Galaxy Note 8 ekranı kırıldı ve değişim yapılmadan önce nelere dikkat edilmesi gerekir diye merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda maddeler halinde paylaşayım.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır.
 2. Ekran değişimi alanında uzman Samsung teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
 3. Ortam gerekli teknik servis koşullarını sağlamalıdır.
 4. Bilgileriniz silinmemelidir.
 5. Telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
 6. Kullanılan ürün ve cihazınızı incelemenize izin verilmeli ve herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkında olmalıdır.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi alanında profesyonel SAMSUNG teknisyenleri tarafından özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi ücreti 1350 TL‘dir. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış kasadan oluşan orjinal ürün kullanılır.

 1. Bilgileriniz (uygulama, rehber, notlar, galeri ve benzeri) kesinlikle silinmez. Cihazınıza ekran değişimi öncesinde ya da sonrasında format atılmaz.
 2. Telefon ekran kalitesi ve görünümü ilk günkü haline geri döner. Dilerseniz renk değişimi yapılmasını da sağlayabilirsiniz.
 3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran değişimi öncesi kullanılacak ürünü ekran değişimi sonrasında ise telefonunuzu dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. En ufak bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 5. Telefonunuzun ekranının tekrar kırılmasına engel olabilmek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyesi takılır.
 6. Ekran değişimi süresi GSM İletişim servisine gidildiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 7. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası belirli aralıklarla sterilize edilir. Ortam tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar. Ayrıca güvenliğiniz için teknik servis odası 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

Samsung Galaxy Note 8 ekran tamirinin hemen sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti kartınız güvencenizdir ve ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Videosu

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi videosu Türkiye’de ilk defa GSM İletişim tarafından yapılmıştır. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile değişim işleminin nasıl gerçekleştirildiğini inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan sorular var ise eğer 02165504060 numaralı telefon üzerinden GSM İletişim’i arayıp Samsung teknisyenlerine bağlanabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 300...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

HTC şarj soketi değişimi

HTC telefonum şarj almıyor HTC akıllı telefonunuz şarj almıyor ise yaşanılan bu sorunun sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir. Genellikle...

Huawei P20 Lite ekran değişimi

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, camı çatladı Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, ön camı çatladı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor,...

Elektrik pano temizleyici M Power

Elektrik pano temizleyici ürün M Power elektrik panolarının demonte edilmesine gerek kalmadan %100 etkili ve zararsız bir şekilde temizlik yapılmasını...

HTC Desire 830 ekran değişimi

HTC Desire 830 ekranı kırıldı HTC Desire 830 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı...