Lenovo K6 Note ekran değişimi

Lenovo ekranında yaşanan sorunlar

Lenovo K6 Note ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Yere düşme sonucunda ön cam çatlayabilir, iç ekran kırılması sebebi ekrana görüntü gelmeyebilir. Dokunmatik alan çalışmıyor sorunları ile de karşılaşılabilir. Bu tarz sorunla ile karşılaşıldığında çözüm yolu ekran değişimi yapılmasıdır. Lenovo K6 Note ekran değişimi yapılırken aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi önemlidir.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalı.
 2. Profesyonel bir Lenovo teknisyeni tarafından değişim yapılmalı.
 3. Teknik servis ortamı gerekli koşulları sağlamalı.
 4. Bilgiler silinmemeli.
 5. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız olmalı.
 6. Telefon kesinlikle ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Lenovo K6 Note ekran değişimi nasıl yapılır

Lenovo K6 Note ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli LENOVO teknisyenlerimiz tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak, teknik servisimize geldiğiniz taktire ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Lenovo K6 Note ekranının yapıldığı teknik servis odamız periyodik bir şekilde sterilize edilmiş ve tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar. Teknik servis odası aynı zamanda sigortalıdır.

 1. Lenovo K6 Note ekran değişimi fiyatı 200 TL‘dir.
 2. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 3. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 4. Telefon ekran performansında (dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde) herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
 6. Ekran değişimi sonrasında telefon teknisyen test onay formundan geçirilir ve incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 7. Telefonu dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Bu aşamada herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 8. Ekran değişimi sonrasında onay verdiğiniz ilk olarak kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.

Son olarak ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzlaı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın olması sebebi ile ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar LENOVO teknisyenlerimiz tarafından herhangi bir ücret talep edilmeden çözüme kavuşturulur.

Lenovo K6 Note ekran değişimi videosu

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile “Lenovo K6 Note ekran değişimi” nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer ekran ve parça değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Lenovo K6 Note parça değişimi 2018 fiyat listesi

Hemen aşağıda paylaşılan tablo aracılığı ile Lenovo K6 Note akıllı telefonlarında yaşanılan diğer sorunların çözüm yolları ve değişim fiyatları sizlerle paylaşılmıştır. Tabloda sorun yaşanılan parça yada fiyatı mevcut değil teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI
Lenovo K6 Note ekran değişimi 200 TL
Lenovo K6 Note batarya değişimi 100 TL
Lenovo K6 Note arka kapak değişimi Sorunuz
Lenovo K6 Note şarj soketi değişimi 100 TL
Lenovo K6 Note mikrofon değişimi 70 TL
Lenovo K6 Note hoparlör değişimi 70 TL
Lenovo K6 Note arka kamera değişimi 100 TL
Lenovo K6 Note ön kamera değişimi 70 TL

GSM İletişim’e nasıl gelinir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Lenovo A2020 ekran değişimi

Lenovo A2020 akıllı telefon ekranlarında yaşanan sorunlar Lenovo A2020 akıllı telefonlarının ekranları diğer telefonlarda olduğu gibi camdan üretildiği için oldukça...

LG G5 batarya değişimi

LG G5 batarya değişimi fiyatı LG G5 batarya değişimi fiyatı 100 TL'dir. Batarya (pil) değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG...

Samsung Galaxy S6 ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 ekran ve ön cam değişimi Samsung Galaxy S6 komple ekran değişimi fiyatı 550 TL, ön cam değişimi...

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi

General Mobile GM5 Plus ekranı kırıldı General Mobile GM5 Plus Ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor, ekrana...

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy S7 Edge ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekran kırılması sebebi...

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 5 ekran kırıldıysa Samsung Galaxy Note 5 ekran kırılması sorunu ile karşılaşıyorsanız eğer profesyonel Samsung teknisyenleri tarafından ekran...

LG G4c ekran değişimi

LG G4c ekran kırıldı ise nelere dikkat edilmeli LG G4c ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir, ön cam çatlaması yaşanabilir, iç...

Turkcell T80 ekran değişimi

Turkcell T80 ekranında yaşanan sorunlar Turkcell T80 ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Yere düşme sonucunda ön cam çatlayabilir, iç...