Serhat Sağlam
Xiaomi Mi 8 ekran değişimi

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi fiyatı

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 550 TL‘dir.

Xiaomi Mi 8 ekranı kırıldı,

Xiaomi Mi 8 dokunmatik basmıyor,

Xiaomi Mi 8 iç ekranda ya da ön camda yaşanan çatlamalardan dolayı ekrana görüntü gelmiyor ve mürekkep akması tarzında lekeler oluştu ise alanında uzman ve tecrübeli XIAOMI teknisyenleri tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi nasıl yapılır

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi, Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran GSM İletişim teknisyenleri tarafından gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

Ekran değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edildiği gibi tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulu ve cihaz sağlığı için sigortalanmıştır.

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi videosu

GSM İletişim’de yapılan ekran değişimleri özel olarak video kaydına alınarak resmi Youtueb kanalına yüklenmektedir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Xiaomi Mi 8 ekran değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi 8 ekran tamiri yapılırken dikkat edilenler

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi yapılırken nelere dikkat ediliyor, sizlere hangi ayrıcalıklar sunuluyor hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

 1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Yani telefon sıfırlanmaz.
 2. Orjinal ekran kullanılır.
 3. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 4. Ücretsiz olarak ekrana kırılmaz cam koruyucu takılır.
 5. Ekran değişiminin ardından telefonu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 6. Dokunmatik ekran cam değişimi sonrasında telefonun dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 7. Garanti süresi boyunca da ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim XIAOMI teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

“Xiaomi Mi 8 ekran değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresini ziyaret ettiğini taktirde ortalama 45 dakika iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Xiaomi Mi 8 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

Xiaomi Mi 8 ekranı kırıldı garanti kapsamına girer mi ?

Çok üzülerek söylüyoruz ki telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Ancak kaskonuz mevcut ise kasko sözleşmenizi incelemenizi ve kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri (batarya, şarj soket, kamera, kasa, arka kapak, hoparlör, kulaklık soketi ve benzeri) aklınıza takılan bütün soruları yorum alanından yazarak ya da GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak sorabilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...

6 yorum

 • Bir hafta önce hepsiburada.com dan mi 8 telefon aldım. Sonuçta bunlar Narin cihazlar en ufak bir darbede bile Paramparça oluyor biliyorsunuz ne kadar gerekli önlemleri almış olsak da bazı durumlarda ekran istemediğimiz şekilde zarar görebiliyor ben bu durumda zaten adını sıkça duyduğumuz tutan da Takip ettiğim GSM iletişime gözüm kapalı emanet edebilirim zaten Lokman Abi bilenler bilir çok temiz iş çıkarıyor YouTube videolarındaki Samimiyeti oradaki ekibin güzelliğini gosteriyor. sadece mi 8 değil başka xianomi marka telefonunun ekran tamirini de yaparlar.

  • Buğra Bey merhaba;
   Umarız böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız ama olur da bir aksilik yaşarsanız tabii ki memnuniyet ile bekleriz. Bu arada değerli görüşleriniz için gerçekten sizlere çok teşekkür ederiz.
   Selamlar.

  • Mustafa Bey merhaba;
   Xiaomi Mi 8 Lite ekran değişimi fiyatı 600 TL’dir.
   Selamlar.