Samsung Galaxy J7 Pro ekran değişimi

Samsung Galaxy J7 Pro ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy J7 Pro ekran değişimi fiyatı 600 TL‘dir. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Bu sayede telefonunuz sizlere 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte teslim edilebilmektedir.

“Samsung Galaxy J7 pro ekran değişimi” hizmetimizden servisimize gelerek ya da kargo gönderimi yaparak faydalanabilirsiniz. GSM İletişim’de ekran değişimi süresi 45 dakika iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizde bu süre 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy J7 Pro ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy J7 Pro ekran onarımı alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Kırık olan ekran gerekli servis koşullarının sağlandığı ortamda sökülür ve yerine orjinali takılır.

  1. Ekran değişimi süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Yani bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Ekran görüntü kalitesi, sıfır ürün olduğu için, telefonun ilk alındığı günkü haline geri döner.
  4. Onarım işlemleri tamamlandıktan sonra telefon ekranını istediğiniz kadar test edebilirsiniz. İnceleme aşamalarında herhangi bir tereddüt yaşarsanız eğer ücret iadesi hakkınız mevcuttur.
  5. Onay verdiğinizde ise ekranın tekrar kırılmasını, ön camın çatlamasını engellemek için ekrana kırılmaz cam koruyucu takılır.
  6. Telefon sizlere teslim edilirken de 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli & tarihli) garanti kartınız hazırlanır.
  7. Garanti süresi dahilinde telefonunuzun ekranı ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan donanımsal sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy J7 Pro ekran değişimi videosu

GSM İletişim’in teknik servis odasında Samsung Galaxy J7 Pro ekran değişimi nasıl yapılıyor hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuz aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek de diğer bütün parça değişimi videolarını inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Pro teknik servisi

Samsung Galaxy J7 Pro teknik servisi GSM İletişim’de ekran değişimi işlemlerinin yanı sıra sorun yaşanılan diğer parçaların da değişimi yapılmaktadır. Örneğin hoparlörden ses gelmiyor ise hoparlör değişimi, kulaklık ses alınamıyor ise kulaklık değişimi, batarya şişmiş ya da telefon şarjı çabuk bitiyor ise batarya değişimi yapılabilmektedir.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tabloda yapılabilen parça değişimleri ve fiyatları paylaşılmıştır. Fiyat kısmında “Sorunuz” ibaresi mevcut ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM ÜCRETİ
Samsung Galaxy J7 Pro Ekran Değişimi600 TL
Samsung Galaxy J7 Pro Ön Cam DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Batarya DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Arka Kapak DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Kasa DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Mikrofon Soketi DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Hoparlör DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Arka Kamera DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Ön Kamera DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Ahize DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Açma Kapama Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung Galaxy J7 Pro Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz

Samsung Galaxy J7 Pro ekranı kırıldı garanti kapsamına girer mi ?

Ekran kırılmaları, telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Telefon alırken kasko yapıldı ise eğer kasko firmanız ile iletişime geçmeniz önerilir.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Samsung Galaxy J7 Pro ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...