LG K10 ekran değişimi

LG K10 akıllı telefonunuzun akıllı telefon ekranı yere düşme sonucu kırıldı, ön camı alınan darbeler sebebi ile çatladı, iç ekranda yaşanan kırılma sebebi ile ekrana görüntü gelmiyor ya da mor – siyah lekeler oluştu ise yaşanılan bu sorunun çözüm yolu ekran değişimidir.

Bu makalede LG K10 ekran değişimi GSM İletişim profesyonel LG teknisyenleri tarafından nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Ama önce nelere dikkat edilmesi gerekir maddeler haline sizlerle paylaşayım.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır.
 2. Değişim profesyonel teknisyenler tarafından yapılmalıdır.
 3. Teknik servis ortamı gerekli koşulları sağlamalıdır.
 4. Bilgiler silinmemelidir.
 5. Telefon ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
 6. Telefonu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız olmalıdır.
 7. Telefon korumaya alınmalıdır.

LG K10 ekran değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de “LG K10 ekran değişimi” alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenleri eşliğinde, gerekli teknik servis ortam koşullarının özel olarak hazırlandığı odada, orjinal ürün ve özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. Ekran değişimi süresi GSM İletişim’e gelindiğinde ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Cihaz güvencesi için sigortalanmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

 1. LG K10 ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz ya daformat atılmaz.
 3. Cihaz ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran kalitesi telefonun ilk alındığı günkü haline geri döner.
 5. Ekran kırılması ya da ön cam çatlaması sorunları ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla hediye olarak kırılmaz cam koruyucu telefonunuz takılır.
 6. Ekran değişiminin ardından telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, test aşamasında ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 7. Telefonunuz kesinlikle 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Ekran garanti kartınızın olması sebebi ile, garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili karşılaşılabilecek her türlü teknik sorun ücretsiz olarak LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

LG ekran değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de LG akıllı telefonlarının ekran değişimi süreçlerini yakından incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğum ve GSM İletişim resmi Youtube kanalına eklenen LG Q6 ekran değişimi videosunu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

GSM İletişim™ hakkında

GSM İletişim akıllı telefon ekran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 6 ay garantili hizmet sunan özel bir teknik servistir.

2001 yılında Lokman Demir tarafından kurulan GSM İletişim günümüze kadar bu sektörde kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Vergi dairesi

GSM İletişim 2760431268 numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Kadıköy vergi dairesini arayarak GSM İletişim’i araştırabilirsiniz.

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir.

Marka tescil belgesi

GSM İletişim markası Lokman Demir tarafından tescillenmiştir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim olarak veya numaramız ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şirket belgeleri

Vergi levhası, SGK Belgesi, Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi ve Ticari Paket Sigorta Poliçesi belgelerine kurumsal internet sitesinde “Hakkımızda” sayfasında paylaşılmıştır.

Teknik servis odası

GSM İletişim periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalıdır. Teknisyenler özel teknisyen ekipmanları, statik elektrikten arındırıcı bileklik, teknisyen eldivenleri kullanarak parça değişimi ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

LG K10 dokunmatik ekran cam değişimi ya da diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan sorular olursa eğer GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da aşağıdaki yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...