Sony Xperia X ekran değişimi

Sony Xperia X ekran değişimi fiyatı

Sony Xperia X ekran değişimi ücreti 380 TL‘dir. Ekran onarımı alanında ileri derecede tecrübeye sahip uzman SONY teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

“Sony Xperia X ekran değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresine gelindiğinde ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Komple ön cam + dokunmatik alan + iç ekran + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Ekran performansında (dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde) herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Telefon ekran görüntüsü ve kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  5. Ekran değişimi sonrasında telefon teknisyen test onay formundan geçirilir. Başarılı bir şekilde bu formdan geçen cihazınız incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
  6. Telefon ekranını dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  7. Sizler tarafından onay verildiğinde ilk olarak kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak ekrana takılır. Ardından 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartınız hazırlanarak telefonunuz sizlere teslim edilir.

Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim SONY teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

Sony Xperia X ekran değişimi nasıl yapılır

Sony Xperia X ekran tamiri (değişimi) periyodik bir şekilde özel olarak sterilize edilen, statik elektrikten tamamen arındırılmış olarak dizayn edilmiş, 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulan ve aynı zamanda tüm zararlar için sigortalanmış olan teknik servis odamızda gerçekleştirilir. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve özel teknisyen eldiveni takmaktadırlar.

GSM İletişim‘de Sony Xperia X ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan videomuzu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda GSM İletişim Resmi Youtube Kanalı‘nı ziyaret ederek diğer marka ve model akıllı telefonların ekran – parça değişim videolarını inceleyebilirsiniz.

Sony Xperia X parça değişimi 2018 fiyat listesi

Sony Xperia X akıllı telefonlarında yaşanan diğer sorunlarda GSM İletişim SONY teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Hemen aşağıda bulunan tablonun sol kısmından yapılan değişim işlemini, sağ kısımdaki karşısındaki sütundan ise parça değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Sony Xperia X ekran değişimi380 TL
Sony Xperia X batarya değişimiSorunuz
Sony Xperia X arka kapak değişimiSorunuz
Sony Xperia X şarj soketi değişimiSorunuz
Sony Xperia X mikrofon soketi değişimiSorunuz
Sony Xperia X hoparlör değişimiSorunuz
Sony Xperia X arka kamera değişimiSorunuz
Sony Xperia X ön kamera değişimiSorunuz

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Sony Xperia X ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

Ekran kırılması, ön cam çatlaması, iç ekran kırılması, sıvı teması ve alınan darbeler sebebi ile ekranın hasar görmesi telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır. Telefon alınırken kasko yapıldı ise kasko firmanız ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Kasko sözleşmeniz dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir.

Sony Xperia X ekran ve parça değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da aşağıdaki yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...