Serhat Sağlam
Şişme Havalı Kargo Poşeti
Şişme Havalı Kargo Poşeti

Havalı Şişme Kargo Poşeti (Airbox)

Arkadaşlarınla Paylaş!

Havalı (şişme) kargo poşetleri ile akıllı telefon, tablet, notebook, şişe, kavanoz ve benzeri kırılabilecek hassas malzemeleri kargolar iken güvenli bir şekilde ilgili adrese ulaştırılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Şişme Kargo Poşeti İle Nasıl Tanıştım

Şişme kargo poşeti ile ilk defa CEO’su olduğum GSM İletişim için araştırma yaparken tanıştım. Müşterilerimizden ekran değişimi ve diğer parça değişimi için gelen cihazların güvenli bir şekilde gönderimini sağlayabilmek için araştırma içerisindeydik. Havalı bir diğer adı ile şişme kargo poşetleri ile tanıştık.

İlk olarak kendi belirlediğimiz adreslerde bu poşetlerin denemelerini yaptık. Farklı boyutlarda cihazlarımızın farklı kargo firmaları ile tanıdıklarımıza gönderimini sağladık. Ardından geri teslim aldık. Sorunsuz bir şekilde cihazların gönderiminin sağlandığını test ettikten sonra kullanmaya başladık.

Havalı Kargo Poşeti Neden Güvenli

Havalı kargo poşetinde kırılması veya zarar görmesi ihtimal olan gönderimler tamamen güven altına alınmış oluyor. Düz bir şekilde sizlere ulaşan poşetleri üretilmiş olan özel pompa sayesinde ya da makineler ile şişiriyorsunuz. İlk olarak yapılan işlem ise poşet içerisine ilgili cihaz ya da gönderiyi koymak. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

Havalı Kargo Poşeti Boyutları

Havalı kargo poşeti boyutları ise aşağıdaki şekilde sıralanıyor.

XS: Akıllı telefonlar ve benzeri

S: Kavanoz ve boyutu büyük olan telefonlar ve benzeri

M: Tablet, kırılabilir tabak ve benzeri

L: Şişeler ve benzeri

XL: Notebook ve benzeri

Şişme Kargo Poşeti Nasıl Satın Alabilirim

Alt firmamız olarak şişme kargo poşeti ithalatı yapmaya başladık. Çok yakında online bir şekilde istediğiniz sayı ve boyutlarda havalı kargo poşeti alımını firmamız üzerinden yapabilirsiniz.

 

 

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın

Son Yorumlar