Serhat Sağlam
iPhone Batarya Değişimi
iPhone Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Arkadaşlarınla Paylaş!

iPhone cihazlarında diğer akıllı cep telefonlarında olduğu gibi en sık karşılaşılan problemlerden bir tanesi şarj süresinin oldukça az olmasıdır. Yani bataryanın kısa bir süre içerisinde bitmesi. Bu sorunun bir kaç sebebi bulunmaktadır.

  1. Bataryanın kullanım ömrü sona ermeye başlamış olabilir. Her bataryanın bir kullanım ömrü bulunmaktadır ve zamanla şarj süresi azalmaya başlar. İlk günlerde bir kaç gün yeterli olabilen şarj saat bazına kadar düşebilir.
  2. Batarya şişmesi sorunu ile karşı karşıya olabilirsiniz. Aşırı ısınma ve kısa devrelerden kaynaklı batarya şişmesi sorunu şarj ömrünü en çok etkileyen faktörlerden bir tanesidir.
  3. Batarya %100 dolmadan cihazın sürekli şarjdan alınması, orjinal olmayan ve araba şarj aletlerinin kullanılması da batarya ömrünü azaltan faktörler arasında yer almaktadır.

Peki batarya ömrünü ilk günkü haline geri getirebilmek için nasıl bir işlem yapılması gerekmektedir ?

iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılmalı

Bildiğiniz üzere APPLE’ın ürettiği iPhone cihazlarındaki bataryalar çıkarılabilir değildir. Bireysel olarak da cihaza hasar vermeden sökülmesi imkansızdır. Batarya değişimi profesyonel teknisyenler tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, cihaza özgü ekipmanlar ve orjinal batarya kullanılarak yapılmalıdır. Aksi taktirde dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalınabilir.

iPhone Batarya Değişimi

GSM İletişim’de batarya değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Değişim yapılan teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Kullanılmakta olan ürünler orjinal olup değişim işlemleri tamamlandıktan sonra cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede garanti süreci içerisinde batarya ile ilgili yaşanılan herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

iPhone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

GSM İletişim tarafından belirlenen batarya değişimi fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Batarya Değişimi Fiyatı
iPhone X 350 TL
iPhone 8 Plus 350 TL
iPhone 8 350 TL
iPhone 7 Plus 250 TL
iPhone 7 200 TL
iPhone 6s Plus 150 TL
iPhone 6s 120 TL
iPhone 6 Plus 130 TL
iPhone 6 100 TL
iPhone SE 80 TL
iPhone 5s 80 TL
iPhone 5s 80 TL
iPhone 4s 60 TL
iPhone 4 60 TL

iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılıyor

GSM İletişim’de iPhone batarya değişimi nasıl yapılıyor öğrenebilmek için örnek olarak iPhone 7 batarya değişimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın

Son Yorumlar