Casper Via M3 ekran değişimi

Casper Via M3 ekran değişimi fiyatı

Casper Via M3 ekran değişimi fiyatı 380 TL‘dir. Komple ön cam + dokunmatik alan + iç ekran + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak değişim yapılır. Kullanılan ürünün orjinal olması sebebi ile telefonunuz  6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak CASPER teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Casper Via V3 ekran değişimi nasıl yapılır

“Casper Via M3 ekran değişimi” alanında uzman ve tecrübeli CASPER teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak ortalama 45 dakika içerisinde yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

  1. Orjinal ürün kullanılır.
  2. Bilgileriniz telefon sıfırlanmadığı için silinmez.
  3. Ekran kalitesi ilk günkü görünümüne geri döner.
  4. Ekran performansında (dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde) herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Ekran değişimi sonrası telefonu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla kırılmaz cam koruyucu hediyesi ücretsiz olarak ekrana takılır.
  7. Telefonunuz 6 ay ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Casper Via M3 ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Sigortalıdır ve teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve özel teknisyen eldivenleri takarlar.

Casper Via V3 ekran değişimi videosu

Casper Via V3 ekran değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumu videoyu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer model telefonların ekran değişimi videolarınızı da inceleyebilirsiniz.

Casper Via M3 parça değişimi fiyat listesi

Casper Via M3 akıllı telefonlarında hasar gören diğer parçaların değişim fiyatları aşağıda paylaşılmıştır. Tabloda fiyat mevcut değil ise GSM İletişim müşteri hizmetlerini arayarak ya da yorum alanından yazarak ilgili parça hakkında stok ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Caper Via M3 ekran değişimi380 TL
Caper Via M3 batarya değişimiSorunuz
Caper Via M3 arka kapak değişimiSorunuz
Caper Via M3 şarj soketi değişimiSorunuz
Caper Via M3 mikrofon soketi değişimiSorunuz
Caper Via M3 hoparlör değişimiSorunuz
Caper Via M3 arka kamera değişimiSorunuz
Caper Via M3 ön kamera değişimiSorunuz

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Müşteri: Casper Via M3 ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

Teknisyen: Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...