Amerikan rüyası

17 Ekim benim için nasıl geçti ?

Uyandım

Henüz sabahın olmadığı güne uyandım. Karanlıkta iPhone X telefonu zar zor uğraşlar ile buldum. Saate baktım 06:01. Hafiften terlemişim. Gece üzerimdeki Nike spor tişörtü ile yattığımdan dolayı herhalde.

Duşa girdim

Kendime gelebilmek için duşa girdim. Head & Shoulders şampuan ve Loreal duş jeli ile bir güzel yıkandım. Duştan çıkar çıkmaz kurulandıktan sonra dişlerimi Colgate diş macunu ile yıkadım.

Giyindim

Calvin Klein donumu (boxer) giydim. Üstüne Adidas eşofmanlarımı çektim. Nike ayakkabılarımı da giydikten sonra güneşin doğuşunu izlerken bir koşuya çıkayım dedim. Armani çoraplarımı da unutmayalım.

Spor

Yaklaşık 1 saat hafif tempoda koştum. Tüm istatistikleri de Apple Watch Series 4 ile takip ettim. Koşu sonrası acayip susamışım bir markete girdim. Hayat suyu aldım. Lıkır lıkır içtim.

Market alışverişi

Tekrar dışarı çıkmayayım diye eve bazı içecekler aldım. Coca Cola, Schweppes, Fanta. Abur cubur almadan olmazdı. Akşama sevdiğim bir misafir gelecekti. Ruffles, Doritos, Lays, Cheetos da aldım.

Ev temizliği

Eve geldiğimde bir temizlik yapayım dedim. Tabii Head & Shoulders şampuan ve Loreal duş jeli ile bir güzel tekrar yıkandıktan sonra. Rexona‘yı da sıktım kollarımın altında. Çamaşırları çamaşır makinesine, bulaşıkları ise bulaşık makinesine attım. Calgon, Finish, Ariel yeterliydi temizlik için.

Cif ile bir güzle ocağımı da sildim. Bu Fairy ile de banko üstünü. Ace bu sefer seni kullanmama gerek kalmadı diyecektim ki küçüklükten alışkanlık klozet ve lavaboya bolca döktüm yıkadım.

Çalışma zamanı

Intel Core i7 9th Gen bilgisayarımın başına geçtim. Windows 10 açıldıktan sonra Google Chrome‘yı açtım. Youtube‘da bir kaç video izledim moral için. Ardından Twitter üzerinden gündemi takip ettim. Facebook ve Instagram‘dan arkadaşlarım neler yapmışlar öğrenebilmek için biraz vakit geçirdim.

Gmail üzerinden maillerimi kontrol ederken UPS ile bir kargomun gelmek üzere olduğu postayı okudum. Youtube‘dan dün ne kadar para kazandığımı kontrol ettikten sonra Google üzerinden çalışma yaptığım sitelerin sıralamalarını kontrol ettim. Microsoft ile hazırladığım çalışmanın son kontrollerini yaptım.

Mola

Sıcak su kaynattım. Caribou Coffee ve Coca Cola‘yı da balkona alarak Winston Light (sigara sağlığa zararlıdır) sigaramı içerken yapacağım çalışmalar hakkında planlar yapmaya başladım. Kız arkadaşım da Parllement sigarasını unutmuş. Ona gözüm takıldı birden.

Karnım acıktı

Karnım acıkınca internette McDonalds burger sipariş ettim. Dolabımda Heinz ketçap ve mayonezin olması olması nedense keyfimi yerine getirdi. Yemeğim yarım saat kadar sonra geldi.

Film izlerken yemek

Netflix üzerinden bir tane Hollywood filmi açtım. Filmi izlerken yiyeceklerimi yedim.

Araba ile gezinti

Canum biraz sıkıldı evde. Chevrolet marka arabama binerek Starbucks‘a gittim. Şahsi telefonumu almayı unutmuşum yanıma. Starbucks’da kahve içerken Android işletim sistemine sahip diğer telefonum üzerinden John Steinbeck‘in klasiklerinden birini okumaya başladım. Gazap Üzümleri.

Tam o anda bir ezgi. Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa, adın yazılacak mücevher taşa!!! Gözlerimi açtım. Alarm çalıyor. Uyandım. Hala daha terliyim.

Amerikan rüyası.

İlgili Yazılar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılanlar

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar genelde 800 - 850...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...

Fren sistemi arızası uyarı işareti

Fren sistemi arızası uyarı işareti Fren sistemi arızası uyarı işareti aşağıdaki gibidir. Lütfen bu işarete dakikalarca bakınız. Ne anlama geldiğini...

Sigara izmariti kaç yılda kaybolur

Sigara izmariti kaç yılda yok olur 2008 yılında içtiğim sigaranın izmaritini yıllarca yanımda taşıdım. Kaç yılda doğada kaybolduğunu gözlemleyebilmek için....

Tekaütlük ne demek

Komutandım Asansör beklerken karşılaştık. Benden yaşlı her insana olan saygımı ona da göstererek içeri girmesini bekledim. O da siz önce...