Amerikan rüyası

17 Ekim benim için nasıl geçti ?

Uyandım

Henüz sabahın olmadığı güne uyandım. Karanlıkta iPhone X telefonu zar zor uğraşlar ile buldum. Saate baktım 06:01. Hafiften terlemişim. Gece üzerimdeki Nike spor tişörtü ile yattığımdan dolayı herhalde.

Duşa girdim

Kendime gelebilmek için duşa girdim. Head & Shoulders şampuan ve Loreal duş jeli ile bir güzel yıkandım. Duştan çıkar çıkmaz kurulandıktan sonra dişlerimi Colgate diş macunu ile yıkadım.

Giyindim

Calvin Klein donumu (boxer) giydim. Üstüne Adidas eşofmanlarımı çektim. Nike ayakkabılarımı da giydikten sonra güneşin doğuşunu izlerken bir koşuya çıkayım dedim. Armani çoraplarımı da unutmayalım.

Spor

Yaklaşık 1 saat hafif tempoda koştum. Tüm istatistikleri de Apple Watch Series 4 ile takip ettim. Koşu sonrası acayip susamışım bir markete girdim. Hayat suyu aldım. Lıkır lıkır içtim.

Market alışverişi

Tekrar dışarı çıkmayayım diye eve bazı içecekler aldım. Coca Cola, Schweppes, Fanta. Abur cubur almadan olmazdı. Akşama sevdiğim bir misafir gelecekti. Ruffles, Doritos, Lays, Cheetos da aldım.

Ev temizliği

Eve geldiğimde bir temizlik yapayım dedim. Tabii Head & Shoulders şampuan ve Loreal duş jeli ile bir güzel tekrar yıkandıktan sonra. Rexona‘yı da sıktım kollarımın altında. Çamaşırları çamaşır makinesine, bulaşıkları ise bulaşık makinesine attım. Calgon, Finish, Ariel yeterliydi temizlik için.

Cif ile bir güzle ocağımı da sildim. Bu Fairy ile de banko üstünü. Ace bu sefer seni kullanmama gerek kalmadı diyecektim ki küçüklükten alışkanlık klozet ve lavaboya bolca döktüm yıkadım.

Çalışma zamanı

Intel Core i7 9th Gen bilgisayarımın başına geçtim. Windows 10 açıldıktan sonra Google Chrome‘yı açtım. Youtube‘da bir kaç video izledim moral için. Ardından Twitter üzerinden gündemi takip ettim. Facebook ve Instagram‘dan arkadaşlarım neler yapmışlar öğrenebilmek için biraz vakit geçirdim.

Gmail üzerinden maillerimi kontrol ederken UPS ile bir kargomun gelmek üzere olduğu postayı okudum. Youtube‘dan dün ne kadar para kazandığımı kontrol ettikten sonra Google üzerinden çalışma yaptığım sitelerin sıralamalarını kontrol ettim. Microsoft ile hazırladığım çalışmanın son kontrollerini yaptım.

Mola

Sıcak su kaynattım. Caribou Coffee ve Coca Cola‘yı da balkona alarak Winston Light (sigara sağlığa zararlıdır) sigaramı içerken yapacağım çalışmalar hakkında planlar yapmaya başladım. Kız arkadaşım da Parllement sigarasını unutmuş. Ona gözüm takıldı birden.

Karnım acıktı

Karnım acıkınca internette McDonalds burger sipariş ettim. Dolabımda Heinz ketçap ve mayonezin olması olması nedense keyfimi yerine getirdi. Yemeğim yarım saat kadar sonra geldi.

Film izlerken yemek

Netflix üzerinden bir tane Hollywood filmi açtım. Filmi izlerken yiyeceklerimi yedim.

Araba ile gezinti

Canum biraz sıkıldı evde. Chevrolet marka arabama binerek Starbucks‘a gittim. Şahsi telefonumu almayı unutmuşum yanıma. Starbucks’da kahve içerken Android işletim sistemine sahip diğer telefonum üzerinden John Steinbeck‘in klasiklerinden birini okumaya başladım. Gazap Üzümleri.

Tam o anda bir ezgi. Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa, adın yazılacak mücevher taşa!!! Gözlerimi açtım. Alarm çalıyor. Uyandım. Hala daha terliyim.

Amerikan rüyası.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Sen uyandığında uyuyorum

"Kendi özgürlüğünü kazanmadığın sürece bu ülkeye hiçbir faydan olamaz." Hiç ummadığım ama en doğru zamanda bu cümle söylendi bana. Tarih...

Samsung Galaxy M20 ekran değişimi

Samsung Galaxy M20 akıllı telefon ekranı alınan darbeler, üzerine baskı uygulanması, yere düşme ve benzeri sebeplerden dolayı kırılabilir. Yaşanılan bu...

Avustralya’nın başkenti

Avustralya'nın başkenti Canberra'dır. Türkçe okunuşu ile Kanberra. Bu ilin nüfusu ise 395.790'dır. Avustralya'nın başkenti neresidir Avustralya'nın başkenti Kanberra'dır ancak genellikle...

Ülke nüfusları sıralı liste

Birden aklıma takıldı. Doğduğum yılda (1989) Türkiye'nin ve dünyanın nüfusu ne kadardı diye. Türkiye: 54,19 milyon Dünya: 5,198 milyar Şu...

Brezilya’nın bulunduğu kıta ve başkenti nedir

Brezilya'nın bulunduğu kıta Güney Amerika, başkenti ise Brasília'dır. Brezilya'da konuşulan dil Brezilya'da Portekizce konuşulmaktadır. Bu ayrıntıyı paylaşmak istedim hazır konu...

Kaptan Tsubasa çizgi filmindeki kaleci

Sorunun cevabını bu sefer sonda değil en başta vereyim. Kaptan Tsubasa çizgi filmindeki kalecinin adı Genzo Wakabayashi'dir. Danimarka görüşmesi Danimarka'da...

Amerikan rüyası

17 Ekim benim için nasıl geçti ? Uyandım Henüz sabahın olmadığı güne uyandım. Karanlıkta iPhone X telefonu zar zor uğraşlar...

Şam’daki caminin Ayasofya ile boy ölçüşebileceğini düşünmek bile absürt olur

Bu akşam çok sevdiğim bir insana hayallerimi anlatır iken bu kadarı da absürt olur artık dedi. Yani aslında absürt demek...