iPhone kulaklıktan ses gelmiyor

iPhone akıllı telefon kullanıcılarının karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi de kulaklıktan ses gelmemesidir. Bu sorunun yaşanmasının 3 sebebi bulunmaktadır. Birincisi kulaklık işlevini yerine getirmiyordur. İkincisi kulaklık girişi tıkanmıştır. Üçüncüsü ise kulaklık soketi arızalanmıştır.

Kulaklığın arızalanması

Kulaklıktan ses gelmiyor ise ilk yapmanızı isteyeceğimiz şey farklı bir kulaklık ile deneme yapmanız. Ya da kulaklığınızı farklı bir cihaza takıp test etmenizdir.

Kulaklık girişinin tıkanması

Kulaklığı taktığınız giriş kısmı elbise pamuğu, kir, toz ve benzeri partiküller sebebi ile tıkanmış olabilir. Tıkanmaya sebep olan bu parçacıkları nazik bir şekilde herhangi bir kürdan yardımıyla kulaklık soketi dişlerine zarar vermeden temizleyebilirsiniz.

Yukarıdaki iki sorunda sizler tarafından çözüme kavuşturulabilir. Ancak kulaklık soketinde arızalanma var ise profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından müdahale edilmesi gerekir.

Kulaklık soketi arızalanması

Kulaklık soketi alınan darbeler sebebi ile kırılabilir – çatlayabilir. Sıvı – nem teması sonrasında ise oksitlenme yaşanabilir. Bunlarla birlikte elektrik akımı sebebiyle işlevini kaybedebilir. Bu tarz sorunların tek çözüm yolu ise kulaklık soketi değişimidir.

iPhone kulaklık soketi değişimi

iPhone kulaklık soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

Değişim süresi servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Orjinal ürün kullanılır.
 2. Değişim sonrasında kulaklıktan ilk günkü netliğinde ses gelmeye devam eder.
 3. Değişim aşamalarında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim teknik servis kulaklık soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

iPhone parça değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de iPhone akıllı telefonlarında parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki paylaşmış olduğum videoyu izleyebilirsiniz.

iPhone kulaklık soketi değişimi fiyat listesi

iPhone akıllı telefonlarının kulaklık soketi değişim fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır. Sol sütunda yapılan işlem sağ sütunda ise değişim fiyatı mevcuttur.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
iPhone X Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 7 Plus Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 7 Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 6s Plus Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 6s Kulaklık Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6 Plus Kulaklık Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6 Kulaklık Soketi Değişimi100 TL
iPhone SE Kulaklık Soketi Değişimi100 TL
iPhone 5S Kulaklık Soketi Değişimi70 TL
iPhone 5C Kulaklık Soketi Değişimi70 TL
iPhone 5 Kulaklık Soketi Değişimi70 TL
iPhone 4S Kulaklık Soketi Değişimi50 TL
iPhone 4 Kulaklık Soketi Değişimi50 TL

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

GSM İletişim™ hakkında

GSM İletişim akıllı telefon ekran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 6 ay garantili hizmet sunan özel bir teknik servistir.

2001 yılında Lokman Demir tarafından kurulan GSM İletişim günümüze kadar bu sektörde kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Vergi dairesi

GSM İletişim 2760431268 numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Kadıköy vergi dairesini arayarak GSM İletişim’i araştırabilirsiniz.

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir.

Marka tescil belgesi

GSM İletişim markası Lokman Demir tarafından tescillenmiştir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim olarak veya numaramız ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şirket belgeleri

Vergi levhası, SGK Belgesi, Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi ve Ticari Paket Sigorta Poliçesi belgelerine kurumsal internet sitesinde “Hakkımızda” sayfasında paylaşılmıştır.

Teknik servis odası

GSM İletişim periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalıdır. Teknisyenler özel teknisyen ekipmanları, statik elektrikten arındırıcı bileklik, teknisyen eldivenleri kullanarak parça değişimi ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhabalar;
   Kulaklık soketi oksitlenmiş ya da alınan bir darbe ile hasar almış olabilir.
   Selamlar.

  1. Yunus Bey merhaba;
   Aleyküm selam. Kulaklıkta oksitlenme yaşanmış olabilir ya da alınan bir darbe kulaklığa hasar vermiş olabilir.
   Selamlar.

Son Yazılanlar

Çamaşırları ters asmak günah mı?

Bosh çamaşır makinesi Eski olsa da oldukça kaliteli bir çamaşır makinem vardı. Markası BOSCH. Hafiften ses yapardı ama iş görürdü....

Beyin dalgaları ve akıllı telefonlar

Beyin dalgalarının isimleri Beyin dalgaları sırası ile delta, theta, alpha, beta ve gammadır. Beyin dalgalarının frekansları Delta: (0.1-3 Hz) Theta:...

Su uyur düşman uyumaz

Bu makaleyi okuyan sen olmak üzere herkesin yanlış bildiği bir atasözü. Su uyur düşman uyumaz. Sü uyur düşman uyumaz Su...

Miladi takvim Türkiye’de ne zaman kullanılmaya başlandı

Masamdaki takvim Gözüm masamdaki takvime takıldı. Yaklaşık 20 dakika sonra bir şey fark ettim. Art arda 31 gün olan iki...

iPhone SE 2020 (2. Nesil) ekran değişimi

Uzun bir aradan sonra 2. telefon olarak APPLE'a geri dönmeye karar verdim. Almış olduğum telefon modeli ise iPhone SE 2020....

Efrasiyab

Samanîler ve Gazneliler dönemleri İran edebiyatının önde gelen Fars şairi Firdevsî'nin Şehname adlı eserinde Alp Er Tunga hakkında bahsederken ona...

Kendir

Kendir nedir Kenevir bitkisinden elde edilir. Bitkinin dış kısmında lifli bir halde bulunur. Günümüzde en çok sıhhi tesisatta muslukların sızdırmasını...

Lunula

Farkındayım Tırnağını kırmış. Acı çekiyor. Farkındayım. Farkındalıktan ziyade hem kalbim hem de beynim yaşıyor o acıyı. Öpüyorum Annenin ufak bebeğine...