iPhone kulaklıktan ses gelmiyor

iPhone akıllı telefon kullanıcılarının karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi de kulaklıktan ses gelmemesidir. Bu sorunun yaşanmasının 3 sebebi bulunmaktadır. Birincisi kulaklık işlevini yerine getirmiyordur. İkincisi kulaklık girişi tıkanmıştır. Üçüncüsü ise kulaklık soketi arızalanmıştır.

Kulaklığın arızalanması

Kulaklıktan ses gelmiyor ise ilk yapmanızı isteyeceğimiz şey farklı bir kulaklık ile deneme yapmanız. Ya da kulaklığınızı farklı bir cihaza takıp test etmenizdir.

Kulaklık girişinin tıkanması

Kulaklığı taktığınız giriş kısmı elbise pamuğu, kir, toz ve benzeri partiküller sebebi ile tıkanmış olabilir. Tıkanmaya sebep olan bu parçacıkları nazik bir şekilde herhangi bir kürdan yardımıyla kulaklık soketi dişlerine zarar vermeden temizleyebilirsiniz.

Yukarıdaki iki sorunda sizler tarafından çözüme kavuşturulabilir. Ancak kulaklık soketinde arızalanma var ise profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından müdahale edilmesi gerekir.

Kulaklık soketi arızalanması

Kulaklık soketi alınan darbeler sebebi ile kırılabilir – çatlayabilir. Sıvı – nem teması sonrasında ise oksitlenme yaşanabilir. Bunlarla birlikte elektrik akımı sebebiyle işlevini kaybedebilir. Bu tarz sorunların tek çözüm yolu ise kulaklık soketi değişimidir.

iPhone kulaklık soketi değişimi

iPhone kulaklık soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

Değişim süresi servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Orjinal ürün kullanılır.
 2. Değişim sonrasında kulaklıktan ilk günkü netliğinde ses gelmeye devam eder.
 3. Değişim aşamalarında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim teknik servis kulaklık soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

iPhone parça değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de iPhone akıllı telefonlarında parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki paylaşmış olduğum videoyu izleyebilirsiniz.

iPhone kulaklık soketi değişimi fiyat listesi

iPhone akıllı telefonlarının kulaklık soketi değişim fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır. Sol sütunda yapılan işlem sağ sütunda ise değişim fiyatı mevcuttur.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
iPhone X Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 7 Plus Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 7 Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 6s Plus Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 6s Kulaklık Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6 Plus Kulaklık Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6 Kulaklık Soketi Değişimi100 TL
iPhone SE Kulaklık Soketi Değişimi100 TL
iPhone 5S Kulaklık Soketi Değişimi70 TL
iPhone 5C Kulaklık Soketi Değişimi70 TL
iPhone 5 Kulaklık Soketi Değişimi70 TL
iPhone 4S Kulaklık Soketi Değişimi50 TL
iPhone 4 Kulaklık Soketi Değişimi50 TL

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

GSM İletişim™ hakkında

GSM İletişim akıllı telefon ekran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 6 ay garantili hizmet sunan özel bir teknik servistir.

2001 yılında Lokman Demir tarafından kurulan GSM İletişim günümüze kadar bu sektörde kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Vergi dairesi

GSM İletişim 2760431268 numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Kadıköy vergi dairesini arayarak GSM İletişim’i araştırabilirsiniz.

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir.

Marka tescil belgesi

GSM İletişim markası Lokman Demir tarafından tescillenmiştir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim olarak veya numaramız ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şirket belgeleri

Vergi levhası, SGK Belgesi, Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi ve Ticari Paket Sigorta Poliçesi belgelerine kurumsal internet sitesinde “Hakkımızda” sayfasında paylaşılmıştır.

Teknik servis odası

GSM İletişim periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalıdır. Teknisyenler özel teknisyen ekipmanları, statik elektrikten arındırıcı bileklik, teknisyen eldivenleri kullanarak parça değişimi ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhabalar;
   Kulaklık soketi oksitlenmiş ya da alınan bir darbe ile hasar almış olabilir.
   Selamlar.

  1. Yunus Bey merhaba;
   Aleyküm selam. Kulaklıkta oksitlenme yaşanmış olabilir ya da alınan bir darbe kulaklığa hasar vermiş olabilir.
   Selamlar.

Son Yazılanlar

Kendime sözümü tuttum

Makaleme başlamadan önce 6 ay boyunca bu siteye herhangi bir içerik yazılmayacağını ve Türkiye'deki tüm iş, iletişim bağlantılarımı kesmek zorunda...

Babülmendep Boğazı

Babülmendep Boğazı diğer adı ile Babü'l Mendep, Afrika Kıtası'nda bulunan Kızıldeniz'i Aden Körfezi'ne bağlayan boğazdır. Boğaz aynı zamanda Afrika ile...

Buzdolabı soğukluk değeri 1 2 3 4 5

Yaklaşık 24 saattir uykusuz geçirdiğim bir süreden sonra yerimden kalkıp dudaklarımın kuruması sebebi ile buzdolabının kapısını açtım. Beni karşılayanlar: 4...

Kuzine soba

Saatin 19.07 olduğunu çok iyi hatırlıyorum. Ama tarih konusunda kararsızım. Yaşım 10-11. Takriben 1999 yıllardan. Çok kirliyim. Sokakta kuzen ve...

1 Paradoksu

11 Ağustos 2015 tarihinde tanıştığım ve hayatımın en değerli projesinde uyguladığım paradoks. Hindistanlı bir kız arkadaşımın bana anlattığı... 1 olursan...

Sessizlik bürünür

Sessizlik bürünür bana, Bakışımdaki çığlıkları duyan sen yokken. Sessizlik bürünür sana, Nefretle sevdiğin kokuda ben yokken. Sessizlik bürünür onlara, Çığlık...

Ağustos böceği nasıl susturulur

Saat 04:51. Birden uyandım. Rüyamda geçmişimdeki bir anı vardı. Onu düşündüm biraz. Yatağımda doğruldum. Karanlıkta ayaklarım ile terliklerimi arama çabasında...

Canlıların duyduğu frekans aralıkları

İnsanların üretebildikleri ses frekansı 85 - 1000 Hz arasıdır. Yine insanların duyma frekansları ise 20 - 20000 Hz arası. Kadınların...