Serhat Sağlam
iPhone X batarya değişimi nasıl yapılır
iPhone X batarya değişimi

iPhone X batarya değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

iPhone X batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 400 TL‘dir. Batarya (pil) değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından yapılır.

“iPhone X batarya değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresine gelindiğinde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

iPhone X batarya değişimi nasıl yapılır

iPhone X batarya (pil) değişimi periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan GSM İletişim teknik servis odasında özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal batarya kullanılarak yapılır.

GSM iletişim‘de batarya değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan ve GSM İletişim resmi Youtube Kanalı‘na yüklenen iPhone X batarya değişimi videosunu izleyebilirsiniz.

iPhone X batarya çabuk bitiyor sorunu çözümü

Telefonunuzun bataryası çabuk bitiyor ise yaşanılan bu sorunun 2 sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki zamanla batarya kullanım ömrünün sona ermeye başlaması, ikincisi ise batarya şişmesi sorun ile karşılaşılmasıdır. GSM İletişim’de yaşanılan her iki sorunda batarya değişimi yapılarak çözüme kavuşturulur.

  1. Batarya değişimi sonrası bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal 2716 mAh batarya kullanılır.
  3. Telefonunuzun şarj dayanıklılık süresi ilk alındığı günkü performansına ger döner.
  4. Batarya değişiminin ardından telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

GSM İletişim™ hakkında

GSM İletişim akıllı telefon ekran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 6 ay garantili hizmet sunan özel bir teknik servistir.

2001 yılında Lokman Demir tarafından kurulan GSM İletişim günümüze kadar bu sektörde kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Vergi dairesi

GSM İletişim 2760431268 numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Kadıköy vergi dairesini arayarak GSM İletişim’i araştırabilirsiniz.

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir.

Marka tescil belgesi

GSM İletişim markası Lokman Demir tarafından tescillenmiştir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim olarak veya numaramız ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şirket belgeleri

Vergi levhası, SGK Belgesi, Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi ve Ticari Paket Sigorta Poliçesi belgelerine kurumsal internet sitesinde “Hakkımızda” sayfasında paylaşılmıştır.

Teknik servis odası

GSM İletişim periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalıdır. Teknisyenler özel teknisyen ekipmanları, statik elektrikten arındırıcı bileklik, teknisyen eldivenleri kullanarak parça değişimi ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

iPhone X batarya değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları yorum alanından yazabilirsiniz.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (55 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın

Son Yorumlar