iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 8 Plus ekranı kırıldı ise değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından özel ekipmanlar kullanılarak sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. GSM İletişim‘e gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Kesinlikle telefon resetlenmez ya da cihaza format atılmaz. Bu sayede bilgileriniz (uygulama, rehber, oyun, notlar ve benzeri tüm dosyalar) silinmez.
  3. Telefonun ekran kalitesi ilk günkü alındığı hale geri döner.
  4. En çok dikkat edilen konu dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. iPhone 8 Plus ekran değişimi öncesinde kullanılacak ekranı, değişim sonrasında ise cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir.
  6. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ekran tekrar darbe aldığında kırılmasını önlemek amacıyla ücretsiz olarak telefonunuza takılır.

iPhone 8 Plus ekran değişimi yapılır yapılmaz ilk olarak 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanmaktadır. Garanti kartınız olmasından dolayı bu süre içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar herhangi bir ücret alınmadan çözüme kavuşturulmaktadır.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Videosu

iPhone 8 Plus ekran değişimi Türkiye’de ilk defa GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilmiştir. Ekran değişimi yapılırken teknisyenler tarafından sesli anlatımlı bir şekilde video çekimi yapılmış ve Youtube ekibi tarafından GSM İletişim Youtube sayfasına bu video yüklenmiştir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 8 Plus ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte inceleme şansını bulabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi ?

“iPhone 8 Plus ekranı kırıldı garanti kapsamına girer mi ?” sorusu telefonunun ekranı kırılan iPhone 8 Plus kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Telefon üreticileri tarafından;

  1. Ekran kırılması,
  2. Ön camın çatlaması,
  3. Sıvı teması,
  4. Telefonun darbe alması sonucu hasar görmesi tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır.

Şunu da belirtmemizde fayda vardır. Cihazınızı alırken kaskosunu yaptırdı iseniz eğer kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü kasko sözleşmesindeki maddeler dahilinde ücretsiz bir şekilde ekran değişimi ya da yaşanılan diğer sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Teknik Servisi

iPhone 8 Plus ve diğer iPhone akıllı telefonlarının teknik servisi GSM İletişim’de sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer tüm parça değişimleri yapılmaktadır. Ekran değişimi ve diğer değişimler hakkında aklınıza takılan soruları 02165504060 numaralı telefonu arayıp APPLE teknisyenlerine bağlanarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz. Tüm sorularınız uzmanlar tarafından cevaplandırılacaktır.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oyun ortalaması: 3,67 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

iPhone X batarya değişimi

iPhone X batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 400 TL'dir. Batarya (pil) değişimi alanında...

iPhone Xs ekran değişimi

iPhone Xs ekranı kırıldı ise değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 2800 TL'dir. Ekran değişimi...

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 500 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 300...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...