Huawei Nova Ekran Değişimi

Huawei Nova akıllı telefonlarında karşılaşılan problemlerden bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Her telefonda olduğu gibi bu cihazın ekranı da camdan yapılmıştır ve aşağıdaki sebeplerden dolayı kırılabilir/çatlayabilir.

 1. Telefonun yere düşmesi,
 2. Ekranın sert bir zemine çarpması,
 3. İstemsizce ekrana uygulanan baskılar,
 4. Batarya şişmesi sonucu ekrana yapılan baskı,
 5. Cihazın aşırı ısınmasından sonra ekrana alınan en ufak bir baskı.

Ekran kırılması sorunu ile karşılaşıldığında ise çözüm yolu profesyonel Huawei teknisyenleri tarafından gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda ekran değişimi yapılmasıdır.

Huawei Nova Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei Nova ekran değişimi uzman ve tecrübeli, aynı zamanda ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulundurmakta olan GSM İletişim HUAWEI teknisyenleri tarafından, telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. GSM İletişim’e gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yaptırma imkanınız bulunmaktadır.

Huawei Nova ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır. Teknik servis odasının sigortalı olması sayesinde cihazınız GSM İletişim’e girdiği anda sigortalanmış olur.

 1. Huawei Nova ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Ekran değişimi süreçlerinde telefonunuza format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri dönmektedir.
 4. Cihazınızın ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Ekranınızın tekrar kırılmasını önlemek amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyesi ücretsiz olarak takılmaktadır.
 6. Telefonunuzu istediğiniz kadar inceleme ve bununla birlikte herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Huawei Nova ekran değişimi sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti kartınız olduğundan dolayı ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar GSM İletişim Huawei teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Huawei Nova Ekran Değişimi Videosu

Huawei Nova ekran değişimi aşamalarını daha detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz amacıyla HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından özel olarak video çekimleri yapılmakta ve bu videolar GSM İletişim Youtube ekibi tarafından GSM İletişim Youtube sayfasında yüklenmektedir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Huawei Nova ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Huawei Nova ekran değişimi, telefon ile ilgili yaşamış olduğunuz diğer sorunlar ve parça değişimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorum alanından yazarak ya da 0216 550 40 60 numaralı telefonu arayıp Huawei teknisyenlerine bağlanarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama Yok)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 650 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 350...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...