Huawei P20 Lite ekran değişimi

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, camı çatladı

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, ön camı çatladı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor, iç ekran kırılması yaşandı ya da ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler oluştu ise yaşanılan bu sorunun çözüm yolu ekran değişimidir.

Huawei P20 Lite ekran değişimi öncesi, yapılırken ve sonrasında aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

 1. Kullanılan ekran orjinal olmalıdır.
 2. Bilgileriniz silinmemelidir.
 3. Teknik servis ortamı gerekli koşulları sağlamalıdır.
 4. Profesyonel bir HUAWEI teknisyeni tarafından onarım yapılmalıdır.
 5. Telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
 6. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız olmalıdır.
 7. Cam koruyucu ile ekran koruması alınmalıdır.

Hemen aşağıda ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran GSM İletişim’de Huawei P20 Lite ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte açıklanmıştır.

Huawei P20 Lite ekran değişimi nasıl yapılır

Huawei P20 Lite ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL‘dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

“Huawei P20 Lite ekran değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresinde ortalama 30 dakikadır. Teknik servise gelemeyecek durumda iseniz sadece 3 (üç) iş günü içerisinde 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 1. Komple yani iç ekran, ön cam ve dokunmatik alandan oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran kalitesi telefonun ilk alındığı günkü haline geri döner.
 5. Ekran değişimi sonrasında ekranı dilediğiniz kadar test etme, inceleme aşamasında yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı le birlikte sizlere teslim edilmektedir.
 7. Ekran değişimi sonrasında ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla ekrana kırılmaz cam koruyucu takılır.

Garanti kartınızın olması sebebi ile garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak HUAWEI teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

Huawei P20 Lite teknik servisi

Huawei P20 Pro ekran değişimini yanı sıra GSM İletişim’de arızalanan diğer parçaların değişimi de yapılmaktadır. Mesela arka kamera kötü kalitede çekim yapıyorsa kamera değişimi, telefonun şarjı çabuk bitiyor ise batarya değişimi yapılabilir.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablo aracılığı ile diğer parçaların değişim fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Huawei P20 Lite ekran değişimi520 TL
Huawei P20 Lite batarya değişimi150 TL
Huawei P20 Lite arka kapak değişimi150 TL
Huawei P20 Lite şarj soketi değişimi150 TL
Huawei P20 Lite mikrofon soketi değişimi150 TL
Huawei P20 Lite hoparlör değişimi150 TL
Huawei P20 Lite arka kamera değişimi200 TL
Huawei P20 Lite ön kamera değişimi140 TL

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Huawei P20 Pro ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

Huawei P20 Lite ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları yorum alanından yazarak ya da GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

UZEM

Ulusal zehir danışma merkezi Ulusal zehir danışma merkezi'nin kısaltması UZEM'dir. UZEM UZEM yani ulusal zehir danışma merkezi destek hattının numarası...

BEKO’nun açılımı nedir?

Beko'nun açılımı Bekonun açılımı: Bejerano ile KOÇ Holding'in kurmak istediği ortaklık sonucu, her iki şirketin, baş iki harflerinin birleşimi. BEKO'nun...

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir

Samsung uygulama gizleme Samsung akıllı telefonlarda uygulama nasıl gizlenir bu makalemde detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Ayarlar bölümüne tıklıyoruzArama kısmına...

Uçak kaç km hızla kalkar?

Uçak kaç km hızlar kalkar? Uçaklar 240-285 km/sa hızla kalkarlar. https://youtu.be/aeiMLVQCRZc Uçak kalkış anı Uçaklar ne kadar hızla gider? Uçaklar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ne zaman kuruldu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü adı ile 10 Şubat 1937 tarihinde...

Ziraat Bankası ATM’den trafik cezası ödeme

Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme Ziraat Bankası ATM'den trafik cezası ödeme istiyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodaki adımları...

Kara kaş gözlerin elmas şarkısının sözlerini kim yazdı?

O şarkının sözleri kime ait? Motosikletimi çok dikkatli kullanırım normalde. Ama o gün son seste açtığım kulaklığımda çalan şarkının sözlerine...

Resmi hizmete mahsustur ne demek

3 kural ihlali Saatte 70 km/s hız kuralına uymadı. Kırmızı ışıkta geçti. Yayaya yol vermedi. 3 kural ihlalini görmeme sebep...