iPhone SE 2020 (2. Nesil) ekran değişimi

Uzun bir aradan sonra 2. telefon olarak APPLE’a geri dönmeye karar verdim. Almış olduğum telefon modeli ise iPhone SE 2020. Bir diğer adı ile 2. nesil iPhone SE.

Neden iPhone SE 2020 aldım

En büyük sebebi adımın ilk iki harfi olan SE’yi içermesi. Buna ufak bir takıntı diyelim. İkinci sebebi ise boyutunun küçük olması. Telefonda oyun oynayan, film ya da benzerini izleyen biri değilim. Anı yakalayabileceğim fotoğraflar çekebilsin, işlemcisi hızlı olsun benim için yeterli.

iPhone SE hakkındaki düşüncelerimi özetle paylaştıktan sonra bu cihazın ekran değişimi nasıl yapılıyor, nelere dikkat ediliyor ve ücretlendirmesi nedir sizlerle paylaşayım.

iPhone SE 2020 ekran değişimi videosu

İlk olarak hemen aşağıda paylaşmış olduğum video ile iPhone SE 2020 (2. nesil) ekran değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılıyor ve nelere dikkat ediliyor detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Ben bu makaleyi yazarken ki GSM İletişim abone sayısı 495.428. Bu sayı kendime not olsun.

iPhone SE 2020 ekran değişimi

iPhone SE 2. nesil ekran değişimi nasıl yapılır

iPhone SE 2. nesil ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Teknik servis ortamı periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur.

iPhone SE 2020 ekran değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresine gidildiği taktirde ortalama 1 saat iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmez. Telefon sıfırlanmaz.
  2. Orjinal iPhone SE 2020 IPS LCD ekran kullanılır.
  3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran tamiri sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  5. Ekranın tekrar kırılmasını önlemek amacıyla telefona ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.
  6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone SE 2020 (2. nesil) ekran değişimi fiyatı

iPhone SE 2020 ekran değişimi fiyatı şu anda 900 TL. Bu ücrete teknisyen müdahalesi, kırılmaz cam koruyucu ve kargo ile gönderim yapılıyor ise kargo gönderim ücretleri dahil.

Ancak fiyatlar gerek döviz kuru gerekse de üretici firmalara göre değişiklik gösterebiliyor. Bu sebeple güncel ekran değişimi ücretleri için aşağıda paylaştığım GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayabilirsiniz.

GSM İletişim müşteri yorumları

GSM İletişim’i tercih eden değerli müşterilerin görüşlerini ise hemen aşağıda paylaşmış olduğum oynatma listesi aracılığı ile izleyebilirsiniz.

GSM İletişim referanslar

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 İstanbul, Kadıköy

Müşteri temsilcisi: 0216 550 40 60

iPhone SE 2020 ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi?

Maalesef ekran kırılmaları telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Benim gibi telefonu alırken kaskosunu yaptırdı iseniz de kasko firmasından indirimli ya da ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy M30s ekran değişimi

Samsung Galaxy M30s ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy M30s ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

Çamaşırları ters asmak günah mı?

Bosh çamaşır makinesi Eski olsa da oldukça kaliteli bir çamaşır makinem vardı. Markası BOSCH. Hafiften ses yapardı ama iş görürdü....

Beyin dalgaları ve akıllı telefonlar

Beyin dalgalarının isimleri Beyin dalgaları sırası ile delta, theta, alpha, beta ve gammadır. Beyin dalgalarının frekansları Delta: (0.1-3 Hz) Theta:...

Su uyur düşman uyumaz

Bu makaleyi okuyan sen olmak üzere herkesin yanlış bildiği bir atasözü. Su uyur düşman uyumaz. Sü uyur düşman uyumaz Su...

Miladi takvim Türkiye’de ne zaman kullanılmaya başlandı

Masamdaki takvim Gözüm masamdaki takvime takıldı. Yaklaşık 20 dakika sonra bir şey fark ettim. Art arda 31 gün olan iki...

iPhone SE 2020 (2. Nesil) ekran değişimi

Uzun bir aradan sonra 2. telefon olarak APPLE'a geri dönmeye karar verdim. Almış olduğum telefon modeli ise iPhone SE 2020....

Efrasiyab

Samanîler ve Gazneliler dönemleri İran edebiyatının önde gelen Fars şairi Firdevsî'nin Şehname adlı eserinde Alp Er Tunga hakkında bahsederken ona...

Kendir

Kendir nedir Kenevir bitkisinden elde edilir. Bitkinin dış kısmında lifli bir halde bulunur. Günümüzde en çok sıhhi tesisatta muslukların sızdırmasını...