Serhat Sağlam
Alaşehir Camcı Bulutcam
Alaşehir Camcı Bulutcam

Alaşehir’deki En İyi Camcı Aynacı Pimapenci Bulutcam

Arkadaşlarınla Paylaş!

Alaşehir’deki en iyi camcı Hasan Ali Göksenin ve Mustafa Göksenin sahibi oldukları Bulutcam. Her türlü cam, ayna, çerçeve, cam balkon, çift cam ve aklınıza gelebilecek tüm işlemleri yapmaktalar. Selamımı da söylerseniz eğer (Serhat Sağlam) mutlaka indirim sağlayacaklardır. Dilerseniz hemen iletişim bilgilerini sizlerle paylaşayım.

Telefon: 05343144101 – 02366536724

Adres: Mektep Caddesi No:36 Manisa/Alaşehir

Neden Alaşehir’in En İyi Camcısı

Bulutcam’ı yaklaşık 16 senedir tanıyorum. Sahipleri dayımın oğulları. Bende orta okul ve lise zamanlarımda iken bir ara cam ustalığına geçiş aşamasına yaşamıştım bu dükkanda. Mustafa ve Hasan Ali kardeşler yani abilerim Alaşehir’de cam teknolojilerini en yakından takip edenlerin başında gelmekteler.

Ne zaman cam kesimi, dökümü, çift cam, cam balkon, oval kesim camlar, ayna, desenli ayna ve benzeri ile ilgili bir teknoloji duysalar bu teknolojiyi dükkanlarında uygularlar. Zaten dükkana gittiğinizde nelerin yapıldığını ve yapılabildiğini sizlerde yakından göreceksiniz.

 1. Çok hızlı ve kaliteli hizmet sunarlar. Kalitenin yanında fiyatları da uygundur.
 2. Günün her saatinde hizmet verirler.
 3. Ayna ve cam ile ilgili yaptırmak istediğiniz her şey burada mevcuttur.
 4. Pimapen konusunda oldukça başarılı olan Sever Pen ile birlikte çalışmaktadırlar. Bu firmanın sahibi de Fatih Sever’dir. Kendisini de çok iyi yakından tanırım. Hatta en iyi eleman Hasan Ali Kabakoğlu’da yeğenimdir.

Örnek olarak hemen aşağıda yapılan cam balkon işlerinden bir tanesini sizlerle paylaşayım. Sahip oldukları diğer tüm referanslarına ise Bulutcam Facebook sayfası üzerinden bakabilirsiniz.

Alaşehir Cam Balkon
Alaşehir Cam Balkon

Alaşehir’de camınız kırıldı, aynanız kırıldı, cam balkon yaptırmak istiyorsunuz, eski camlarınızı pimapene çevirmek istiyorsunuz, akvaryum, berber aynaları, ev aynası, farklı desenlerde baskılı aynalara sahip olmak istiyorsanız eğer Bulutcam’a kesinlikle yolunuzun düşmesini tavsiye ederim.

Alaşehir’de Cam İşleri Yapan Firma

Adres olarak firmanın yerini tam anlayamamış olabilirsiniz. Bulvar üzerinde Hotel Benan tarafından Kenan Evren’e doğru giderken sağ tarafta bir milyon shop göreceksiniz. Oradan sağa döndüğünüzde hemen 50 metre yukarıdadır.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

2 yorum

  • Oytun Bey merhaba;
   Tabii ki cam balkon işi de yapmaktadırlar ve bu konuda oldukça tecrübelidirler.
   Selamlar.

Son Yorumlar